Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

zaboravljam da pohvalim seriju the mandalorian...ne razumem se u star wars ali je vreme kada je joda bio beba i mnooooogo je sVadak ...kratke su epizode i meni duhovite.

Link to comment
9 hours ago, goofs said:

nije to joda, to je samo jedan pripadnik jodine rase :)


 

sta god da je presladak je :wub:

 

btw i herzog glumi ...bio je dobar 

Edited by mustang
Link to comment
20 hours ago, ToniAdams said:

Jel ima beba joda na nekoj domaćoj tv stanici? Kablovskoj dabome. Mrsko mi gledati poslednju na lapotu. 

Ma važi. Naše tv stanice se utrkuju da ovo prikažu.

Link to comment
1 hour ago, Arkadija said:

Ma važi. Naše tv stanice se utrkuju da ovo prikažu.

?

Kablovske. HBO pre svega, onaj star nesto, itd. Ako prikazuju mračna tkanja npr, zašto ne bi i ovo?

 

Link to comment

Mračna tkanja su HBO produkcija, normalno je da idu na HBO.

 

Mandalorian je Disney produkcija sa specificnom namenom da idu na onaj njihov streaming servis, ne verujem da ce to ikada igde biti dostupno van streaming servisa. Ko sto Netflix serije ne mozemo da gledajo na TVu van Netflix aplikacije.

Link to comment

Kako HBO kada je Disneyeva serija, a Disney pokrenuo streaming ulsugu i cilja da im ovo bude glavni adut, bas da bi se krljao sa HBO i Netflixom (tzv streaming wars)? 

Nece to jos neko vreme, dok se  Disney ne primi u americi, pa napadnu ostatak sveta

 

---

Pretece goofs

Edited by Ravanelli
Link to comment
Mračna tkanja su HBO produkcija, normalno je da idu na HBO.
 
Mandalorian je Disney produkcija sa specificnom namenom da idu na onaj njihov streaming servis, ne verujem da ce to ikada igde biti dostupno van streaming servisa. Ko sto Netflix serije ne mozemo da gledajo na TVu van Netflix aplikacije.
Pa išao Kevin Spejsi presednik na PTC?
I Gomora i...



... Shiit has hit the fan...

Link to comment
54 minutes ago, goofs said:

Mračna tkanja su HBO produkcija, normalno je da idu na HBO.

 

Mandalorian je Disney produkcija sa specificnom namenom da idu na onaj njihov streaming servis, ne verujem da ce to ikada igde biti dostupno van streaming servisa. Ko sto Netflix serije ne mozemo da gledajo na TVu van Netflix aplikacije.

Ti nemaš HBO go? Il misliš da su sve serije tamo HBO produkcija?

Star wars filmovi koji tamo postoje isto HBO?

Svejedno, mračna tkanja i HBO su bili samo primer.

Edited by ToniAdams
Link to comment

Toni, Mandalorian je bas pravljen da bi novi diznijev strim ratovao protiv HBOa i netflixa. Ono, CEO Dinsneya gledao svaku epizodu tri puta i slao sugestije kreatorima. Filmovi su na hbo po ranijim ugovorima i sumnjam da ce hbo dobijati bilo sta novo iz te fransize. 

Link to comment

To.

 

Nemam HBO Go, pa ne znam sta se tamo sve nalazi, kapiram da je ono bio samo primer. 

 

A nisam znao da je Kevin Spejsi isao na RTSu (slabo gledam TV), ali sam poprilicno siguran da su te sezone isle sa par godina zakasnjenja.

Link to comment

Otprilke, ulazimo u eru streaming-warsa, Netflix je starosedelac, sad krece Disney+, Hulu je njihov takodje, Warner+HBO prave svoj streaming servis, Apple je pokrenuo svoje, Amazon Prime je tu...ima i jos par nekih manjih, opskurdnih.

 

Najveci gubitnici svega ovoga su gledaoci, jer ne znam osobu koja ce da placa 50-60-100$ mesecno da pokrije sve ove servise, a sustina ratovanja je takva da ces na svom servisu da furas svoj sadrzaj i time odvlacis publiku od konkurencije. Mozda se u nekom trenutku pojavi neki bundle paket kod preprodavca, koji ce ti za manje pare nuditi nekoliko servisa, ali dok se bilo sta ne normalizuje - gusari i kiosk.

Link to comment

Koliko sam skapirao najverovatnije da ce najvise para izgubiti 2,3 kompanije koje izgube streaming wars i tradicionalni kablovski operateri i obicna televizija, a u pocetku svi gube

Disney, amazon i apple dok ne razrade biznis, a hbo i netflixu ce uzeti gledaoce i bice cenovnog pritiska, jer disney je 7$/m sto valjda duplo jeftinije od netflixa, a apple je jos jeftiniji. 

 

Evo i ok clanka o tome

https://www.bloomberg.com/news/features/2019-11-07/inside-disney-bob-iger-on-star-wars-pixar-and-more

Edited by Ravanelli
Link to comment
1 hour ago, Ravanelli said:

Toni, Mandalorian je bas pravljen da bi novi diznijev strim ratovao protiv HBOa i netflixa. Ono, CEO Dinsneya gledao svaku epizodu tri puta i slao sugestije kreatorima. Filmovi su na hbo po ranijim ugovorima i sumnjam da ce hbo dobijati bilo sta novo iz te fransize. 

Ok, jasno mi je sad. Nego me prva blagonreceno interesantna reakcija zacudila, kao da sam ne znam sta pitao. Gledacu na lapotu, stasad.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...