Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

Izbindzovao ceo Treadstone na avionima u ovih par dana.

Nije lose za neobavezno gledanje, mada je bleda kopija Borna.

I kraj su malo sbudzili, sa jasnom porukim da ce biti sledece sezone...


Sent from my iTelephone using Tapatalk

Link to comment
On 23.12.2019. at 16:57, ivy said:

idealan dan za gledanje His Dark Materias i bas je dobra...ooodlicna atmosfera,lepo tece a scenografija i kostim su genijalni

Jel serija obrađuje sve tri knjige u jednoj sezoni ili je jedna knjiga po sezoni?

Link to comment

ja bih sa te liste preporucio i Unbelievable,

milim da je to najbolje sto sam skoro gledao,

Volim tony colett a njena partnerka je jos bolja,,,

(igra sestru u marriage story, merritt vever)

A kllinka oko koje se sve vrti je spektakularna,,,,

Kaitlyn Dever

 

Link to comment

Pominjanja je ovde, koliko se sećam i pozitivno ocenjena, The End of the F***ing World. Mislio sam da je to gotovo ali nedavno naleteh na ne baš povoljnu kritiku za drugu sezonu. Gledao neko (s02)? 

Link to comment

Gledao sam, ok. Ja ne volim te serije od 20 minuta pa tipa 10 epizoda, to mi je jednostavno malo vremena da se vežem.

Ali zanimljivo je, dobro glume klinci i neobična je priča, zanatski je takođe super. Nije mi spektakularno, ali gledljivo, ok, ne više od toga.

Link to comment
On 26.12.2019. at 10:13, Mil@n said:

Gledao sam, ok. Ja ne volim te serije od 20 minuta pa tipa 10 epizoda, to mi je jednostavno malo vremena da se vežem.

Ali zanimljivo je, dobro glume klinci i neobična je priča, zanatski je takođe super. Nije mi spektakularno, ali gledljivo, ok, ne više od toga.

To se jednostavno mora zbindzovati i gledati kao neki malo duzi film.

 

Ako se uzme u obzir da je prvi deo imao literalni predlozak a drugi se radio od 0, moze se reci da je i drugi deo dosta dobro ispao.

Link to comment

Jao kako me nervira prevod na HBO-u u seriji Njegova mračna tkanja. Ako su već napisali da koriste prevod nekog Nenada iz Laguninog izdanja onda zašto Cingare zovu Egipćani?

I na engleskom se  ne izgovara/ ne čuje egiptians, nego giptians.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...