Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

Završio the Deuce. 

Najbolja sezona, ali mislim da je to samo zato što se serija završavala i dosta likova je dobilo svoj rasplet, i to sve u 8 epizoda. Ima fantastičnih momenata u ovoj sezoni, neke stvari mi nisu jasne kao npr da se nijednom nisu osvrnuli niti spomenuli samoubistvo Lori, to je upravo ono što fali seriji da bi bila vrhunska, malo dublja karakterizacija i odnosi među likovima, čini mi se da su se u prve dve sezone malo više fokusirali na sve ostalo.

Serija naravno odlična, i spada u obavezno štivo, samo mi nije baš top kvaliteta. 

Link to comment
On 17.11.2019. at 23:44, Mil@n said:

TV Time app na androidu.

 

+1 za TV Time, s tim sto ja rabim na IOSu

 

Dosta je dobra, pregledno je i lako se traze serije. Imaju neke social zajebancije, komentari, kvizovi itd, ali to nista ne koristim.

Od skora su ubacili i evidenciju za filmove, iskreno, nije mi se to svidelo jer pretrpava sadrzaj tako da to ne koristim.

Link to comment

Menjali su princip rada aplikacije tipa 10 puta u poslednjih godinu i jače, stalno nešto čačkaju, neke opcije umeju da budu sakrivene ali odlično radi posao u smislu da se lako vidi šta je u toku, šta nisi odgledao, šta je izašlo i izlazi novo, a to je najbitnije. 

Link to comment

Znači mi da imam nešto za Win, nervira me da žongliram između telefona i laptopa...

Navikavam se na trakt.tv, ništa mi se to ne sviđa, al' bolje za sad nemam.

 

U međuvremenu autor ovog mog epCheck-a kaže da je promenjen API na tvdb-u odakle se vuku podaci, i da je pitanje dal' će i kad da se bavi time :sad:

Link to comment



Znači mi da imam nešto za Win, nervira me da žongliram između telefona i laptopa...
Navikavam se na trakt.tv, ništa mi se to ne sviđa, al' bolje za sad nemam.
 
U međuvremenu autor ovog mog epCheck-a kaže da je promenjen API na tvdb-u odakle se vuku podaci, i da je pitanje dal' će i kad da se bavi time :sad:


Da, nešto su čačkali na tvdb pa je brljeknuo i Kodi tj addonovi u kategoriji serija...



... Shiit has hit the fan...

Link to comment

Jel ovde pušemo o Mandalorijcu?

Pogledao sve 3, meni gotivno do sada, malo previše “dečije”, ali razumljivo skroz zašto. Svidja mi se jako i format od 30min po epizodi, ne razvlači se radnja. 
I ostaje mi nada da neće preplitati ovo sa glavnom pričom i skywalker sagom.

Link to comment

I meni je super zato što je tri epizode za sada potpuno neopterećeno kičmom SW priče, tu i tamo se prodene da Imperije više nema i da se pomene Nova Republika negde, i to je to. Potpuno slobodno mogu da rade šta im je volja. Verovatno neće svima biti po volji kratki vestern fazon, ali mene za sada baš vozi.

 

Samo da ne ukenjaju sve tako što

 

Spoiler

bebcu Yodi daju neko sudbinsko, mesijansko značenje za galaksiju.

 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...