Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

1 minute ago, Marvin (Paranoid Android) said:

I meni je super zato što je tri epizode za sada potpuno neopterećeno kičmom SW priče, tu i tamo se prodene da Imperije više nema i da se pomene Nova Republika negde, i to je to. Potpuno slobodno mogu da rade šta im je volja. Verovatno neće svima biti po volji kratki vestern fazon, ali mene za sada baš vozi.

 

Samo da ne ukenjaju sve tako što

 

  Reveal hidden contents

 

jel se weenie oglašavao povodom mandaloriana? 

Link to comment
32 minutes ago, maheem said:

Pa treća epizoda je malo razvučena što se tiče radnje al je zato atmosfera u njoj sjajna

 

sad će da se ljube i tuguju 20 epizoda a onda rokanje i cliffhanger u poslednjoj

Link to comment

Crown je toliko "lepa" serija da može bukvalno da se gleda bez zvuka i dramskog zapleta, kao npr Baraka. Čista poezija od kamere i fotografije. Srećom, serija odlična i u ostalim aspektima a ne samo u tom.

Link to comment
7 hours ago, ivy said:

u kom sjebanom univerzumu je Orange is the new black komedija? :ph34r:

Pa realno jeste. Sad ne znam kakva je knjiga ali realno serija je komedija sa nekim dramskim momentima.

Link to comment
13 minutes ago, Fakundo Sava said:

Gledao sam par epizoda Oitnb i nadam se ja ono bila komedija

 

Serija kasnije prerasta u epsko govno, tako da ako imaš karaktera da prekineš a ne ocd kao ja da završiš sve što počneš (uz par izuzetaka only) - bataljuj odmah. 

 

Edit: ne bih rekao da je komedija, tj ne znam kako bilo ko može da pomisli da jeste. :blink:

Edited by Mil@n
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...