Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

1 hour ago, Host said:

The War of the Worlds, mini serija od tri epizode u produkciji BiBiSija. Prva epizoda jedan palac gore. Ne mogu vise da napisem bez kvarisa, al ja bi ono gledo.

Odlična prva epizoda ( koja traje ko film), danas se na koioscima pojavila i druga.

 

 

Treba reći da je stari dobri Vels više nego popularan, jer bukvalno paralelno sa ovom , treba da počne još jedna verzija, koja se dešava u savremeno doba.

Edited by Arkadija
Link to comment

Ja završio noresemen, šta ga znam, previše se def trude da izjavljuju fore, i često ne uspevaju u tome.

Bolja serija od vikinga svakako, makar nije smešna bez namere. Ipak teško da ću gledati nastavak, budući da će u njemu teško biti najboljeg lika, predivne ogromne plave ženetine :wub:

 

A realno i retko kad gledam smešne serije, tako da je možda i domene.

Link to comment

Poslednja epizoda druge sezone Succession-a je nešto najbolje što je snimljeno pa... Odavno. Savršenstvo!!!

 

Svako koji veli da serija ne valja neka se seppukuje tupim sečivom...

Link to comment

I da prijavim da sam odgledao svih 6 sezona svežeg princa od Bel Era...

Kao što rekoh, odličina zajebancija, Smit je razvalio, greota što je tako mlad odigrao ulogu života.

Humor odličan, glumci tj likovi sjajni, pad kvaliteta oko 4. sezone, i ne znam što su Karltona napravili na totalnog debila što je bio stariji, no sve u svemu, odlična zajebancija, savršena razbibriga.

Link to comment
Ja planiram da odgledam Limetown, samo da se nakupi epizoda. Za sada na kioscima imaju samo 2.
 
Nego, jel neko počeo da gleda Castle Rock drugu sezonu? Jel valja?

Izasle su 1-2 i 3-4.


Sent from my iTelephone using Tapatalk
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...