Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

12 hours ago, Frank Pembleton said:

Oni izraelci na hbo su se završili, da se spremim za bindžovanje....



... Shiit has hit the fan...
 

 

jesu, vrhunska serija... 

Link to comment
On 9.10.2019. at 0:18, darling said:

nisam gledala dzastifajd, pa ne znam na koju malu mislis :D

nisam sporila niciju izvedbu, napisala sam da je mene toni kolet omadjijala, drugog nek madjijaju drugi, i tako dalje. 

 

@nera  kad se prisecam sebe dok gledam casa de papel, vidim se kako skacem ispred televizora, i grizem cebe, i pustam suzu, i vicem tooooo, i pevam, prava partizanska serija, povratak otpisanih, decje gledalacko iskustvo. ne mogu da docekam cetvrtu. 


Valja sad tu cetvrtu docekati :ph34r:

sve, sve ali nadam se da ce neko da razvali nos Arturitu do kraja.

Link to comment

Daj ga, nisam gledala. Mislim kako se zove..?

Vidim serija izasla u maju, sigurno ste je vec pretresli, ali ja gen uvek kasnim, liste za gledanje su mi sve vece, a nekako vremena sve manje :(

 

 

 

 

Link to comment
Jel bolje prvo gledati igranu verziju ili dokumentarac...
 
 
 
... Shiit has hit the fan...
 
 
 
 
Odgledala prvu ep. sinoc i onda vidim opis dokumentarca sto Moća postavio, i iznerviram se jer tu pise nesto sto nisam htela da znam. Tako da sam za seriju prvo.
Link to comment
On 16.10.2019. at 10:09, Host said:

Obavezno gledaj. Super muzika + Njujork. 

 

e tenkju za preporuku, hocu, zvuci super!

 

On 16.10.2019. at 11:16, peralozac said:

@roksi, mali savet - strpi se do 28. oktobra kada se završava treća sezona pa gledaj sve tri odjednom. Ja sam se bezveze zaleteo i sad moram da čekam. A jeste mi bilo malo čudno što iz zaliva prve dve sezone mogu da se vade mrežom, a za treću mora svaka epizoda posebno udicom :)     

 

:D hvala za tip! mada sumnjam da cu imati vremena da izbindzujem, trenutno mi je bas guzva do kraja nov.

Link to comment
On 17.10.2019. at 1:04, Jumanji said:

Daj ga, nisam gledala. Mislim kako se zove..?

Vidim serija izasla u maju, sigurno ste je vec pretresli, ali ja gen uvek kasnim, liste za gledanje su mi sve vece, a nekako vremena sve manje :(

 

Hvaljena više puta, nešto najpotresnije što sam odgledao poslednjih godina, a bukvalno sve u seriji je apsolutno vrhunskog kvaliteta uz par glumačkih epizoda za 10 oskara. 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...