Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

57 minutes ago, mustang said:

ima i golotinje u seriji, zaboravila sam da kazem :) 

 

(mozda sad privucem zainteresovane da gledaju :laugh:)

 

Pa to mi reci.. :D

 

Ja to planirao da gledam cim sam cuo da je radi Taylor Sheridan (koji mi je jedan od drazih novih pisaca), ali sve zaboravim da skinem. Bas dobro sto si nas podsetila, pristavio 1. sezonu..

Link to comment

pogledala prvu sezonu od 10epizoda. ima dosta glavnih likova a osim lujke kcerke, koja mi je je nevidjeno seksi, one plave oci kad te iseku majko mila, kasey i rip su mi k srcu i alter egu. 

 

kevin costner ...podseti me da nije uvek glumii cvecke i spasioce i da mu uloga zloce mnogo dobro stoji. 

 

pa da, sheridan je pisao, bas je dobar i moderan pisac, svaka mu cast (!) i sicario i hell or high water.  oba sa pustinjsko/kaubojskim senzibilitetom, samo nek nastavi jer u ovoj hiperprodukciji filmova jedino dobra prica moze ostati u secanju. ima taj dar da napise nesto sto ces ponovo da gledas i sto se ureze u mali mozak. 

 

jedino bih zelela malo vise humora kao sto to david milch sjajno stavi na papir. verovatno dolazi sa iskustvom. 

 

retkost je da se glumac presalta u ovako dobre scenariste. skidam mu kapu, svaka mu cast! genije!

Link to comment

the name of the rose

novo vreme, novi medij, nova dramatizacija. john turturro sjajan, možda na trenutke deluje malo zbrzano, kad vidiš 8 epizoda pomisliš da ima dovoljno vremena za malo dublje predstavljanje likova

 

kako god nastavljam sa gledanjem

Link to comment
14 hours ago, Lezilebovich said:

Gleda li neko Years and Years ?

Videla sam pre neki dan da ide na HBO-u i delovalo je zanimljivo.

Jel vredi da se gleda?

Link to comment

Ja gledam years and years.Stigao do 4 ep.i dobra mi je za sada.Ali kad procitam da pisete kako je kraj los dodje mi da se lupim po glavi.Zar je toliko tesko danas snimiti seriju od pocetka do kraja,a da bude normalna?!

Link to comment

 Jako loše poslednje dve epizode.

Od jedne prilično lepo napisane distopijske sage, na kraju dobijamo ofrlje nabacan reklamni spot za promovisanje kvir vrednosti svih vrsta.

Što suštinski i ne bi bilo problematično da nije suptilno ko senke nad balkanom il tako neko domaće smeće. 

Baš razočaravajuće.

Link to comment

Sve te igre koje su veće od života (Fallout, Witcher, GTA, pa na kraju krajeva i Elder Scrolls) su imale u sebi idealnu dozu humora koji je zasnovan na autoironiji i samoparodiranju, što prilikom ovih ekranizacija ti što prave serije/filmove ne mogu da nabodu ni da traže uz pomoć lampe, mikroskopa, raklji, babe Vange, čega god. Uvijek odu u neku usranu pretencioznost. 

Link to comment

Preveliko je smeće Igra prestola da bi bila povod za to da se napadaju kojekakve "pretencioznosti" i traže nekakvi humori svedeni na društveno korisnu autoironiju i samopardoiranje...

 

 

 

Edited by Ajant23
Link to comment
  • 3opge changed the title to O serijama

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...