Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

Gledam The last man on earth i ne mogu da nadjem nigde 13. epizodu prve sezone ali jebeno nigde. Svi torenti koje sam pretrazio mrtvi, rar, pirat, x1337. Svi je ako imaju ali kad treba da krene skidanje mucak. pirat mi vise ni ne otvara :/

Link to comment

Nije da mi se Ozark nije svideo, mislim ima neku tu svoju zivu blesavost i cak je simpaticno to koliko gledaoca tretiraju ko dinju, ali nekako sam jedva cekao da se zavrsi.

I do vraga, sad vidim da ima i sledeca, pa najverovatnija i sledeca.... 

Link to comment

gledajte Get Shorty. 

zanima me ko vidi light Breaking Bad uticaj (kamera, rezija)

odlicni su Ray Romano, Chris O'Dowd i opako dobra Lidia Porto kao Amara 

 

Edited by 3opge
Link to comment
6 hours ago, Weenie Pooh said:

Ne hvata te neizdrž da vidiš kako izgleda pranje miliona dolara na brodu-kazinu veličine omanje šupe?

S obzirom koliko je sveta (glumaca i statista) prodefilovalo kroz seriju, brod je cak i prevelik. Da ne drvim, naravno da cu gledati :sleep: 

Link to comment

Za vikend (produzeni) dve i po sezone The good place, uvuce te u bindz onako lagano nineosetis. Kristinica i Denson odlicni (a kad nisu?), kombinacija bizarnog, blesavog i deadpan humora, sjajnih utovar popkultur refereneci + uleti malo egizis filozofije  ... me like it. 

Link to comment
8 hours ago, hansolo said:

Za vikend (produzeni) dve i po sezone The good place, uvuce te u bindz onako lagano nineosetis. Kristinica i Denson odlicni (a kad nisu?), kombinacija bizarnog, blesavog i deadpan humora, sjajnih utovar popkultur refereneci + uleti malo egizis filozofije  ... me like it. 

 

meni to vazi za prve dve sezone, ova trecame ne vuce toliko niti mi ide bas glatko.

Link to comment
  • 3opge changed the title to O serijama

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...