Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

43 minutes ago, Durruti said:

To zaista ne mogu reći, al bar znam da nikako ne bih mogao imati seksualni fetiš,il kako se to već kaže, ko onaj fikser 😁

 

djamati i zena mu imaju fetish bdsm

ja jednom prodala cizme na visoku stiklu nekom lokalcu, dosao neki tip vitkast od 30godina, hoda u njima bolje nego sto sam ikad ja. kaze voli, pali ga, i tako se oblaci pred zenom svojom

 

ili sedim ispred zgrade sa komsijom i kucicima, jedan izasao u boksericama sa djokom rekla bih prilicno velikim, i u grudnjaku, sa DD silikonskim sisama, neobrijan jedan dan, dublji glas od pavarotija ima...onda doleti supermen uduvan ko majka sa treceg sprata, ide da radi na bulevaru. ogrebao se za cigaretu moju. 

 

da hocu, ne bih mogla da izmislim sta sam sve videla i dozivela

Edited by mustang
Link to comment

:laugh:

Sodoma i Gomora, voimje oca

Ma to za domino još i ok, pogotovo što mu je žena :thumbsup: ne bih se možda čak ni bunio za da me nekad malo kazni kad ne budem dobar :blush:

Anex: kasmo već kod toga, ona crnkinja mi je :wub:

Al zato fikser i midžet :unsure:

Edited by Durruti
Link to comment

@mustang

 

 

nađoh naknadno na nekom forumu

Spoiler

Oh and that scene with the serious music and bobby's fixer just sitting in a locker room staring at a midget prostitute taking her robe off...so hilarious.

 

Edited by Durruti
Link to comment
6 hours ago, Durruti said:

To zaista ne mogu reći, al bar znam da nikako ne bih mogao imati seksualni fetiš,il kako se to već kaže, ko onaj fikser 😁

 

 

Imamo topik za fetiše. 

Svrati

 

 

Link to comment
On 29.10.2018. at 17:38, pariah said:

Našao The Bureau. Hvala svima  ;) E sada sledi agonija i čekanje da se pojave eng prevodi, trenutno jedini koji postoje na netu su francuski. 

 

Zaboravimo na špijune za trenutak- A Very English Scandal je genijalna! Kakva visprenost Stephena Frears-a, kakva njuška je Hugh Grant a i ostali...vozi kao film od tri sata. U cugu odgledao. Nešto najbolje ove sezone od serija uopšte! Tople preporuke! 

 

 

 

zzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz.jpg

Videh upravo da večeras kreće na našem HBO, svakako planirao da gledam, al rekoh da bacim pogled i ovde

Link to comment
  • 3opge changed the title to O serijama

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...