Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

Ne kažem da kraj nije lud. Nelogičnost je blaga reč, sve u poslednjih dve epizode je bilo za ludnicu.

 

Ali overiću ovo, makar da vidim kakvo je.

Link to comment

Odgledao dve mini serije:

 

1.Teror sam citao knjigu i mogu reci da je serija dobra. Kraj je izmenjen u odnosu na knjigu i to dosta ali jedino zbog toga sto onakav kraj kakav je u knjizi nije moguce preneti na platno.

 

2.The Pacific - negde sam citao da je serija sranje ali nije tacno. Razlikuje se od BoB jer ima vise drame ali ne smeta previse.

Link to comment

Dobra epizoda u odnosu na predhodne, što ne treba da čudi jer predhodi finalu sezone.  (bio ubeđen da ima 10 epizoda :unsure:)

 

 

On 29.10.2018. at 19:54, Jeremija said:

Otvori kad se završi...  :thumbsup:

 

A "spojler" je baš prijatan brejk u seriji i jedna briljantna rola glume.  :thumbsup:

Link to comment
3 hours ago, Mil@n said:

Krenuo sam sa sa billions, prva obećava. I to ne samo zbog Đamatija... 

 

3 hours ago, Milosh76 said:

Billions je odlicna i ne gubi previse na kvalitetu kako idu sezone

 

Odgledao tri sezone. Ima povremeno preambiciozne tvistove i tendenciju da se šokira nekakvim uvrnutostima i izopačenostima pojedinih karaktera i tu malo preteruju bez potrebe.  Vidi se da je falilo malo više rada na scenariju, ali to je verovatno delom i posledica rokova i produkcije.

Takođe mislim da onaj riđi iz BoB i Homelanda nije najsrećnije rešenje za tu ulogu

Ima i daška sapunice.

Sve u svemu, gledljivo, al ne treba očekivati da će vas oduvati.

Link to comment
2 hours ago, Majo said:

odgledah Wire :sad:

To je valjda tako kod svih. Nije kraj sveta, mada tako izgleda

Al ima i drug put, pa treći, bar sam ja toliko dosad nagurao.

A neije isključeno da je u nekom trenutku odgledam i četvrti put.

Link to comment

Skoro sam ponovo odgledao Homicide... vrhunska serija... da nemam na listi cekanja jedno 4-5 serija, poceo bih Wire opet.

 

Recimo Le Bureau des legendes  mi je tek sad dosao na red... pred kraj II sezone odlicna je.

 

Taman ce izaci neki pristojan prevod za gledanje IV sezone dok ja zavrsim III :D

Link to comment

Skinula sve epizode Le Bureau des legendes  i sad ću da mrem dok se ne pojavi engleski prevod. Mada sam blizu da kao budala ( tako sam gledala poslednju epizodu treće sezone ) gledam bez prevoda pokušavajući da dokontam šta se dešava na osnovu izraza lica  :D pa sam omašila pola :laugh: Srećom imam kumu kojoj je francuski maternji i kako sam je navadila na seriju sad idem da joj se najavim za gledanje i simultani prevod 

Link to comment
10 hours ago, Durruti said:

 

 

Odgledao tri sezone. Ima povremeno preambiciozne tvistove i tendenciju da se šokira nekakvim uvrnutostima i izopačenostima pojedinih karaktera i tu malo preteruju bez potrebe.  Vidi se da je falilo malo više rada na scenariju, ali to je verovatno delom i posledica rokova i produkcije.

Takođe mislim da onaj riđi iz BoB i Homelanda nije najsrećnije rešenje za tu ulogu

Ima i daška sapunice.

Sve u svemu, gledljivo, al ne treba očekivati da će vas oduvati.

 

sta bi rekao da zivih u holivudu 24 sata sto se izopacenosti likova tice :laugh:

Link to comment
  • 3opge changed the title to O serijama

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...