Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

Just now, Ros said:

jel barem bolje od el chapoa?

nisam gledao el chapo. gledljivo je ovo, samo je, sto kaze spanac, bledunjavo u odnosu na prve dve sezone. likovi su manje harizmaticni ili sam se ja zasitio latinosa.

Link to comment

Sljustio sinoc Meksikance, nije ni cudo sto ih Eskobar nije voleo. Patetika i kic vriste na sve strane, od likova i glume do same atmosfere. Nesto se na kraju zbindzovano izdesavalo, samo da nas obaveste da ce biti nastavaka.

Link to comment

Završio sam Billions. 

Serija je dosta dobra i bez obzira što ima šablon spletkarenja svako-svakoga-pa-u-krug, i dalje uspe da iznenadi, drži pažnju i zanimljivo je. 

Ali pored svega toga i virtuoznog Đamatija, najveći utisak su mi facetine u epizodnim ulogama. Njegov ćale tj Jeffrey DeMunn, Ekslrodov "number one" David Costabile, David Strathairn kao Foley, neprejebivi Clancy Brown... Ko je radio casting ljubim ga u pedu. 

Link to comment
Završio sam Billions. 

Serija je dosta dobra i bez obzira što ima šablon spletkarenja svako-svakoga-pa-u-krug, i dalje uspe da iznenadi, drži pažnju i zanimljivo je. 

Ali pored svega toga i virtuoznog Đamatija, najveći utisak su mi facetine u epizodnim ulogama. Njegov ćale tj Jeffrey DeMunn, Ekslrodov "number one" David Costabile, David Strathairn kao Foley, neprejebivi Clancy Brown... Ko je radio casting ljubim ga u pedu. 
Ja stao na pola druge sezone. Nije serija loša, ali nekako me svi likovi nerviraju, na momente su dijalozi usiljeni, i da, spletkarenje zna da zamori. Ali svi glumci su odlični, stvarno
Link to comment
On 10.10.2018. at 12:49, Mil@n said:

Kakva je mrakača Patrik Melrouz. Mnogo je dobro i mnogo je heavy. Kumberbač fenomenalan, nije da ga i pre nisam volio. 

Upravo se završila na hbo, meni odlična a ne gledam serije uopšte. Nije mi toliko hevi, više puta sam se baš ismejao, zato me je valjda i privukla (i zbog poročnosti).

Link to comment

Spržio juče kasl rok. Šta znam, do neke 7 epizode fino vozi, onda sledi jako trapav pokušaj tvista i bezveznjikav kraj.

Deluje kao pokušaj strendžer thingsa za kingoljubitelje, sa tipičnim džej džej pripovedanjem.

Ne valja ako se takva strategija opšteprihvati.

Link to comment
Spržio juče kasl rok. Šta znam, do neke 7 epizode fino vozi, onda sledi jako trapav pokušaj tvista i bezveznjikav kraj.
Deluje kao pokušaj strendžer thingsa za kingoljubitelje, sa tipičnim džej džej pripovedanjem.
Ne valja ako se takva strategija opšteprihvati.

Tis lud, kakos to mogo gledat?
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...