Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

3 hours ago, Majo said:

Jel ovaj Ozark 2 malo zablentavio ili je to posledica sto sam presao sa Wire lepotice?¿

Jeste, mene je poprilično žuljalo to što FBI upada Martiju u kuću, ne uspeva ništa da nađe ni na jednom kompjuteru, i onda ukida prismotru pa on istog dana može da nastavi da cima džakove keša za pranje tamo-ovamo bez imalo ustručavanja :isuse: 

 

A kartel je toliko zaeban da mu čak i advokati naručuju & nadgledaju egzekucije i ostale kriminalne radnje :isuse: Zamisli onog malog ćelavog iz Wire kako se vozi sa Barksdejl ekipom i naređuje koga da krknu Wee-Bey i Stinkum.

Link to comment
2 minutes ago, Weenie Pooh said:

Jeste, mene je poprilično žuljalo to što FBI upada Martiju u kuću, ne uspeva ništa da nađe ni na jednom kompjuteru, i onda ukida prismotru pa on istog dana može da nastavi da cima džakove keša za pranje tamo-ovamo bez imalo ustručavanja :isuse: 

 

A kartel je toliko zaeban da mu čak i advokati naručuju & nadgledaju egzekucije i ostale kriminalne radnje :isuse: Zamisli onog malog ćelavog iz Wire kako se vozi sa Barksdejl ekipom i naređuje koga da krknu Wee-Bey i Stinkum.

I svako malo nema ko im nije dao ultimatum od 24, 48 sati, metar dana da nesto srede inace ce biti zajebano i onda jedan razgovor od tri minuta resava stvar.

Link to comment

A najzajebanija od svih ispala građevinska mafija. Ko sindikatima ne obezbedi radna mesta na projektu izgradnje obilaznice oko Navodnog Beograda kazina, džabe mu i sva moć meksičkog kartela, ima da spava sa ribama.

Link to comment

Pa ne najzajebaniji je gerijatrijski kaubojski par, koji je svoj na svom i ne fermaju nikoga a kamoli neki tamo kartel, policija je uglavnom sick & gay, polititjari depresivci - mislim OK, zabavno je za gledanje, al' da su odlepili, odlepili su. 

Link to comment

A'ight y'all. Nakon hvalospeva ovde i širom foruma ostalo je da se aKs myself zašto je 2018, a moje white ass još uvek nije gledalo The Wire. E pa upravo sam završio i šta reći, svi ste do jednog u pravu. The game(s) su čisto uživanje od prve do poslednje scene. U paketu naravno dolazi i velika žal na kraju kad nema više, ali tako to ide... Feel me? Holler!

Link to comment
1 hour ago, Duci Simonovic said:

zavrsih haunting hil, lepo vozilo neko vreme al smorili su ga zestoko pa sam jedva cekao kraj

mislila sam večeras da gledam. sad si me pokolebao. šta da radim, da počinjem?

Link to comment
  • 3opge changed the title to O serijama

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...