Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

25 minutes ago, kud_genijalci said:

.....

As Time Goes By (to je do pre 4 godine išlo na Pink Faemili) sa Džudi Denč i Džefri Palmerom

(....)

 

 

E, to je jedna od najboljih serija ikad.

Baš skoro sam je skinuo sa torenata, čeka da završim Wire.

Link to comment
On 10.10.2018. at 12:49, Mil@n said:

Kakva je mrakača Patrik Melrouz. Mnogo je dobro i mnogo je heavy. Kumberbač fenomenalan, nije da ga i pre nisam volio. 

+1

da dodam da treba preziveti prvu epizodu koja mi se na momente cinila kao omaz fear&loating in lv.

jeziva prica, naprosto odvratni likovi, prikaz uzasno hladnih odnosa u nekom vacaroskom kvazi intelektualnom aristokratskom miljeu (engleska 60/70e proslog veka) - tesko za gledanje, a kasnije jos teze za isprocesirati obzirom da je veci deo price potpuno autentican, tj. uradjen po autobiografiji coveka koji je sve to i (bukvalno) preziveo.

Link to comment

Sad vidim da je stigla druga seyona Big Mouth, što ne kažete?!

 

 

Jedini rival Bojack Horsemanu po ružnoći animacije, debilnosti premise (klinci otkrivaju čari puberteta), i genijalnosti konačnog proizvoda.

Link to comment

sinoć vidim ide Gomora na tv-u pa smo komentarisali Ćiru, bem ti čoveka, nikad kum, nikad poštovanje, sranje za sranjem, od starta mi ga je žao iako je milion puta radio grozote i protiv sebe i protiv drugih

Link to comment
6 hours ago, Sara said:

sinoć vidim ide Gomora na tv-u pa smo komentarisali Ćiru, bem ti čoveka, nikad kum, nikad poštovanje, sranje za sranjem, od starta mi ga je žao iako je milion puta radio grozote i protiv sebe i protiv drugih

Pa to, napravili su dobar "zez", vezes se skoro pozitivno za njega , a covek ima na dusi samacki hotel...

Link to comment

cula sam, ne znam da li je istina, da je serija najvecim delom bazirana po istinitim dogadjajima i likovima, navodno pravi Djenero je skoro uhapsen, tom prilikom je u njegovom stanu pronadjena neka neprocenjiva slika ukradena iz muzeja

Link to comment

Odgledao prvu sezonu The Wire.

Dobra je, svidja mi se. Kad sam ranije spomenuo da  "Likovi su stvarni i prisutni" nisam mislio toliko na realističnost nego na onu stvarnoću™ i prisutnost koju imaju dobro napisani/odglumljeni likovi kao što su recimo Frodo Bagins ili Majkl Korleone.

Jedva čekam da smandrljam moje predobre sendviče pa da gledam drugu sezonu.

Link to comment
  • 3opge changed the title to O serijama

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...