Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

On 6.10.2018. at 18:29, mustang said:

star trek discovery

Četiri nezavisne kratke priče iz Star Trek sveta, po jedna svaki mesec do početka sezone (17. jan).

Tilly, Craft, Saru i Harry Mudd, svaka priča crta karakter lika i uvodi buduće likove.

Odlično zagrevanje.

Link to comment
29 minutes ago, Skyhighatrist said:

Četiri nezavisne kratke priče iz Star Trek sveta, po jedna svaki mesec do početka sezone (17. jan).

Tilly, Craft, Saru i Harry Mudd, svaka priča crta karakter lika i uvodi buduće likove.

Odlično zagrevanje.

 

ma idi...ne treba mi zagrevanje od 13 minuta, hochu ceku epizodu! mnogo su dobri :D

 

mozda opet odgledam battle star galactica

Link to comment

Gledam ovoga Manijaka. Sve u svemu pozitivan utisak, ali mi nekako djeluje nespretno raspetljavanje mini zapleta. Kao da su kreatori serije radili npr na True Detective i Leftovers..

Likovi su mi kul, i svi glumci, šteta što Gabriel Byrne nije više iskorišćen u ovih 5 epizoda do sad.

U svakom slučaju hype je pretjeran, ali je svakako ok serija

Link to comment


 

On 5.10.2018. at 22:22, Haralampije said:

prve dve epizode Otkrovenja vjestice ™  :thumbd: plitko,tanko,bledo etc

bratee...upecam se na vampire i vestice uvek, ali ovi ga preterase koliko su bezveze, dosadno za medalju

 

 

Ozark gledam i dalje, ok su mi nesretnici, zao mi sto je umro Baddy, bio mi je zanimljiv onako nerealno superioran:)

Link to comment

Moras cekati Wire malo da se zalaufa. Prve dve epizode su cak i dosadne. Posle nekog vremena gledas tako te stvarne likove i vids da je Simon uzo americko drustvo rasporio ga ko svinjce i pokazuje ti tu na oci njegove iznutrice, krv i govna. 


Najbolja serija na svet. 

Link to comment

Sad mi nešto fali neki Classic Retro Vintage kanal, sa starim britanskim limunadama, ove tri serije bih voleo da gledam:

As Time Goes By (to je do pre 4 godine išlo na Pink Faemili) sa Džudi Denč i Džefri Palmerom

Le There Be Love sa Polom Edingtonom i Nanet Njumen i sa Henrijem KekGijem u epizodnoj ilozi

i

Da, ministre opet s Polom Edingtonom. 

Link to comment
  • 3opge changed the title to O serijama

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...