Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

Da li je moguće da neko gotivi treću sezonu Gomore. Najneuverljivija transformacija jednog lika ikada. Od coveka koji davi sopstvenu zenu i muci tinejdzerku do smrti, ubijajući usput ljude kao mušice, do maltene viteza podzemlja koji želi mir i pravdu. Ma daj bre.

Link to comment
On 12.10.2018. at 19:23, Weenie Pooh said:

Jedini rival Bojack Horsemanu po ružnoći animacije, debilnosti premise (klinci otkrivaju čari puberteta), i genijalnosti konačnog proizvoda.

 

Ovo me vrati na onaj south park skec, kad se Kartman kezi ostalima jer je postao muskarac a oni jos nisu..

 

- Kako si ti postao muskarac?

- Dobio sam stidne dlake.

- Otkud ti stidne dlake?

- Prodao mi Dave iz osmog.

Link to comment

Da, stvarno vuče na rani South Park, ali fokusirano je na dečiju seksualnost koja je tamo tek ponekad bila tema. 

 

Jedino me nervira Coach Steve lik kog sa vremenom sve više guraju, umesto da ostane jedan od sporednih. U drugoj sezoni ga ima više od svih roditelja i od jedno pola dece, a meni taj gross-out faktor odavno nije smešan. Čovek je manbaby, OK, skapirali smo posle prve-druge epizode, dosta više ponavljanja!

Link to comment
18 hours ago, Meazza said:

Da li je moguće da neko gotivi treću sezonu Gomore. Najneuverljivija transformacija jednog lika ikada. Od coveka koji davi sopstvenu zenu i muci tinejdzerku do smrti, ubijajući usput ljude kao mušice, do maltene viteza podzemlja koji želi mir i pravdu. Ma daj bre.

Pa o tome se i radi, nije on "vitez podzemlja", vidis da manipulise Plavom Krvlju, jasno ih je odabrao, vidis da im nije odao ko je ubio sestru iako je znao...

Link to comment
Just now, Frank Pembleton said:

Pa o tome se i radi, nije on "vitez podzemlja", vidis da manipulise Plavom Krvlju, jasno ih je odabrao, vidis da im nije odao ko je ubio sestru iako je znao...

 

Pa vitez podzemlja, ne zaista vitez. I dalje je to krimos, ali potpuno drugaciji, sa nekim satro moralnim kodom. Neuverljivo i nepotrebno posle onako kvalitetnog kraja druge sezone. Posle onoga se nije imalo sta dodavati osim ako ti nisu cilj samo pare. Nesto kao treci deo Kuma. Plus treca sezona uopste nije u duhu prve dve.

Link to comment
5 minutes ago, Meazza said:

 

Pa vitez podzemlja, ne zaista vitez. I dalje je to krimos, ali potpuno drugaciji, sa nekim satro moralnim kodom. Neuverljivo i nepotrebno posle onako kvalitetnog kraja druge sezone. Posle onoga se nije imalo sta dodavati osim ako ti nisu cilj samo pare. Nesto kao treci deo Kuma. Plus treca sezona uopste nije u duhu prve dve.

Ma isti mu je "moralni kod" manipulator, smutljivac, igra na to da jednima prica jedno drugima drugo...

Moralni kod je samo maska, to se vidi...

Edited by Frank Pembleton
Link to comment
16 minutes ago, Sara said:

"moralni kod" da li je samo jedan za sve ljude isti? Da li znači da ako je neko  kriminalac onda je obavezno lišen svakog morala? 

 

 

Otkud ti to? Pričamo konkretno o Ciru i njegovom nedostatku istog. 

Link to comment
  • 3opge changed the title to O serijama

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...