Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

Gledam ovu The Innocents ... meh:mellow: Uboli su atmosferu, ambijent i soundtrack nekog pristojnog skandi noira pa cak je i to malo previse naglaseno, a prica je kao da si na bensedinima pa te utrnulo dok gledas. Stigla nekako do 6 epizode i nije strasno ali ni nesto epohalno. 

Link to comment
On 21.8.2018. at 22:36, darling said:

 

zavrsila trecu anforgotena. volim da gledam nikolu voker ko glavnu detektivku. kad je ona tu, znam da ce sve biti u redu. emotivno je, empaticno, nema glupih intriga, nema nepotrebne afektacije, svako radi svoj posao, na kraju se resi i ponovo bude mir. ovaj sto je igrao psihopatu odlican. 

drago mi je da ce biti i 4.     

upravo tako, potpuno isti dozivljaj! meni treca jos i ponajbolja.

jedva cekam cetvrtu, a ako se neko seti necega slicnog, a da nije vec vise puta ovde preporucivano... bila bih zahvalna.
 

Spoiler

samo sto sam jos od pocetka intuitivno odabrala krivca, i nekako nije bilo iznenadjenja. psihopatu igra glumac koji je duke of windsor u the crown, tamo je krajnje antipatican, pa sam ga, mozda i zato, odmah nominovala za hladnokrvnog i uljudnog  egzekutora.

 

Link to comment

Svi kažu autora Simpsonovih, ali čini mi se da je mnogo ispravnije koautora. Sumnjam da su bez Jamesa Brooksa u stanju da priđu nivou Simpsonovih...

 

Lično, ovo ni nemam nameru da gledam obzirom da mi se Futurama nije dopala i da sam i nju jedva gledao tu i tamo... Možda i ovo novo zvirnem samo ako naletim na nekom kanalu na TV-u...

Link to comment

Ja sam mnogo voleo da gledam originalnu Futuramu. Kasnije sam probao onaj nastavak i nije mi uopšte bilo zanimljivo.

Nisam siguran da li sam je prerastao u medjuvremenu ili je prosto bilo toliko lošije.

Link to comment
5 hours ago, mraki said:

Jel gledao ko ovu novu animiranu seriju od autora Simpsonovih i Futurame?

 

Pa to je ta animacija i taj humor, sve vreme se osecas kao da si gledao vec, ali provuce se po koji dobar fazon inace je dosta autopilot humor + standardna doza pop referenci u pozadini.

Link to comment

Futurame se lako zasititi, ima taj neki budjav vajb. Valjda zbog Zoidberga, cije provale su mi dapace najbolje.

Inviato dal mio Redmi 4 utilizzando Tapatalk

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...