Jump to content
IGNORED

Reklame


Ulven

Recommended Posts

  • Replies 2.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Caligula

    222

  • Ryan Franco

    129

  • morgana

    96

  • Frank Pembleton

    93

Ma ajd sinhronizacija, nego sto su u zlo doba stavili gej bankara kao coveka od poverenja.
Nije to gej bankar no tastin osmeh type, ne pratis trendove -_- Reklama nece paliti kod nas iz drugog razloga - ni smo mi bogata deca zapada koja zele da se zabave, nama treba bankar sa ocinski-verskim pristupom "ja cu ti pokazati put kroz bespuca sinko" type.
Link to comment
Nije bankar derpe..ima fotku supruge na desktopu smile.gif
To ništa ne znači! U patrijarhalnim sredinama kao što je Srbija, i mnogi gejevi sakrivaju svoje sklonosti i ulaze u heteroseksualne brakove ... Imaš slučajeva i porodičnih ljudi koji su otišli u toliki ekstrem da su ostavili sve i promenili pol ...
Link to comment

Vi ste zli..bankar je dobar decak.Spreman sam da se opkladim da ce u sledecem spotu lezati obnazen dok ceka da koleginica zapali dve cigarete i sa smeskom se stroposta pored njega hvaleci njegovu veliku,ogromnu,neverovatnu K..amatu

Link to comment
  • 3 weeks later...
Srbiji će krenuti nabolje kada jednom za Novu godinu ne budu Milena Dravić i Dragan Nikolić u reklami za grand kafu. Za jedno tri godine cirka...
nista od toga ni u 2011-toj. A 2012 je smak sveta. we are doomed.
Link to comment
  • 2 weeks later...

Reklama za SBB Mi nismo anđeli...kad sam video Todorovića bilo mi ga žao, baš se vidi da je omatorio. Zamišljam ga od 80 godina kako prosi u Knezu i palaca jezikom for food.Uđu izgleda kao da se vratio iz mrtvih.

Link to comment
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...