Jump to content
IGNORED

Reklame


Ulven

Recommended Posts

  • Replies 2.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Caligula

    222

  • Ryan Franco

    129

  • morgana

    96

  • Frank Pembleton

    93

@Kim: uh, meni ovaj tvc ne lezi nikako. Ima se utisak kao da je adidas hteo samo da se pokaze koliko para ima te je iskeshirao autorska prava Lukasu i masu selebritija da ucestvuju u najnedotupavnijem advert produktu ikad.Ok, adidas je adidas, moze im se. Da je ovo isto, sa istim selebritijima i u istom kvalitetu plasirao 1. maj Pirot, dugo bi se Srbija valjala od (pod)smeja.

Edited by CowBoy
Link to comment
@Kim: uh, meni ovaj tvc ne lezi nikako. Ima se utisak kao da je adidas hteo samo da se pokaze koliko para ima te je iskeshirao autorska prava Lukasu i masu selebritija da ucestvuju u najnedotupavnijem advert produktu ikad.Ok, adidas je adidas, moze im se. Da je ovo isto, sa istim selebritijima i u istom kvalitetu plasirao 1. maj Pirot, dugo bi se Srbija valjala od (pod)smeja.
ni meni se ne dojmi ali cisto u duhu svetskog prvenstva u duvanju u vuvuzele resio sam da to okacim. meni je do jaja ona pumina reklama za dan zaljubljenih.
Link to comment
  • 2 weeks later...

1 vrlo poučna reklama...Mladi šmeker: "A je l' više voliš sa vanilom ili čokoladom?" ("Hoćeš da se kresnemo?")Riba: "Više volim sa milion dinara." ("Ne bih s tobom da si poslednji na svetu")Pametni cvikeraš: "Onda uzmi bilo koji!" ("Ne jebe lep, već uporan") Mladi šmeker: "Ali, Frikom!" ("Na greškama se uči")

Link to comment

pokenjam se na sve marketing strucnjake, koji su procenili da je sp u fudbalu idealan trenutak za pustanje gomile gluposti u etarTM. tu pre svega mislim na one koje za glavne junake imaju stiropore, dzakove cementa/gipsa, smokije i ves masine koje igraju fudbal. zapravo, pokenjam se na svakom reklamu koja ima bilo kakvu vezu sa fudbalom u ovom trenutku a nije rec o proizvodjacu sportske opreme ili neceg slicnog. posebno me iritiraju reklame jelen piva, medju kojima prednjaci ona sa dve opasne brazilke.a, ovih dana se pojavila i reklama za nekakav abatel, jedna od najgorih ikada. smrtna kazna ne bi bila dovoljna za ovaj zlocin.1 :Hail: za reklamu beogradske filharmonije. davno ne videh bolju domacu. da ne bude samo da pljujem.

Link to comment

Majstori, jel zna neko link za onu reklamu za mleko sa Rambom Petkovićem gde on hvata tetrapak u letu i kaže: "Tako sam postao - Rambo!"?Unapred zavaljujem ...

Link to comment

Reklame za Jelen pivo povodom SP-a, ili su pravljene na brzinu ili ih je radio tim ekstra-netalentovanih (pre će biti ovo drugo!). PRIMER: Ona reklama kada se ona dvojica sa stadiona iz Južne Afrike javljaju ortacima da se pohvale kako su (navodno) u društvu vrućih Brazilki. Reklama je odrađena aljkavo jer sadrži nekoliko nelogičnosti:1) Batica na poziv iz Južne Afrike odgovara sa "ALO!", što znači da on nema broj svog prijatelja u imeniku (što je nelogično!), jer da ima, pokazala bi mu se identifikacija na displeju mobilnog, pa bi mu odgovorio znatno srdačnije, sa "Gde si, bre?!" ili "Alo, batice!" i sl. U slučaju da ne zove preko svoje kartice, već da koristi karticu nekog južnoafričkog operatera mobilne telefonije, nelogično je opet da je ovo bio prvi poziv iz Južne Afrike. A ako ovo nije bio prvi poziv iz JAR-a, batica bi pre toga sigurno memorisao i taj telefon u memoriju i opet bi mu se pokazala identifikacija, pa ne bi sigurno odgovorio sa "ALO", kao da prima poziv sa nepoznatog telefona ...2) Batica mu kaže da poljubi "Brazilku" sa leve strane. Onda pravi pauzu, pa nastavlja: "Ali u brkove!" Međutim, pre toga "Ali u brkove!", baja koji je nazvao već se okrenuo prema brkatoj "Brazilki", što je nelogično.Naime, batica je nazvao iz JAR-a ne znajući da baš u tom trenutku kamera baš njih pokazuje na televiziji. Zato je i složio priču o vrućim "Brazilkama". "Brazilka" se njemu nalazi sa desne strane. On još uvek ne zna da ih kamera snima kada mu baja poručuje da poljubi "Brazilku" sa leve strane. On bi se onda okrenuo prema levo, a ne desno, jer u tom trenutku još uvek ne zna da su na televiziji u tom trenutku, a niko ne može sad da razmišlja da li je onaj mislio na svoju levu ili njegovu levu stranu ... I ono što je nelogično, obojica navijača iz JAR-a shvataju da su snimani i pre nego što je baja poentirao "Ali u brkove!". Kako su to mogli da znaju?!

Link to comment

Verane, druze...Reklame su prosto debilne, opusti se.(cenim da se ne bih u zivotu druzio sa nekim sto slici tim iz reklame za jelen pivo i pritom znaju zasto)

Link to comment

Okej, prvo smo imali ovo:http://www.youtube.com/watch?v=MgNkJfTfHa4&feature=relatedPa onda ovo.Da li neko misli isto što i ja? :)Da pojasnim. Baš sinoć sam o ovome diskutovao sa prijateljicom, koja inače radi u jednoj beogradskoj agenciji i oboje smo se složili da iz aviona liči na jednu kvalitetnu viralčinu. Mislim, 99% sam uveren da jeste. Suviše je koincidencije na malom prostoru. Hit mi takođe deluje suviše kvalitetno isproduciran.Opet, nije mi jasno zašto bi se D&G cimali oko ovoga, jer realno, ako jeste reklama imala bi efekta samo među ex-yu populacijom, a mi ipak nabavljamo D&G od šanera.Ne znam, šta mislite?

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...