Jump to content
IGNORED

Reklame


Ulven

Recommended Posts

Reklama za "Metalcinkaru" u pauzama košarkaških utakmica. Prvo, ne znam kako široku javnost mogu da interesuju njihovi proizvodi (to je kao kada su na TV-u bile reklame za pneumatske bušilice ...). Drugo, vrh je ona reklama kada radnici "Metalcinkare" sa sve šlemovima nose na rukama Teodosića do koša, a baja iza njih u odelu kao daje instrukcije ...
možda zato što su sponzori KSS <_<
Link to comment
  • Replies 2.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Caligula

    222

  • Ryan Franco

    129

  • morgana

    96

  • Frank Pembleton

    93

  • 2 weeks later...

sorry ako je bilo, kod mene sa mnogi sajtovi (youtube) ne otvaraju, pa ne vidim sve sto kacite. sorry 2 - ne znam kako da kopiram link da bude samo video:)edit: klik smajlik

Edited by banecare1
Link to comment

... neka mu je laka zemlja.http://www.youtube.com/watch?v=Jd9xeSfLUPE&feature=player_embedded#!... car. Upoznao sam ga (povrsno, imali neki sastanak kod njega) pre par godina - harizmatican tip, inteligentan, brz - i (prvo zapazanje koje sam imao) ekscentrik.Neke stvari koje je radio mi se dopadaju, neke bas i ne, ali jedno je sigurno: nije razmisljao lokalno ni u kom smislu. Veliki gubitak za Srbiju.

Edited by CowBoy
Link to comment
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
Nemaju banke para da snime spot sa srpskim glumcima pa moraju sinhronizovat :(
Колонијално тржиште, ко их јебе, за њих је добро и синхронизовано.
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...