Jump to content
IGNORED

Reklame


Ulven

Recommended Posts

Da, video sam taj snimak pre dva dana i to me još više ubedilo da je u pitanju reklama, obzirom da su se svi snimci tog intervjua pojavili u poslednja dva, tri dana (bar koliko sma primetio).

Link to comment
  • Replies 2.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Caligula

    222

  • Ryan Franco

    129

  • morgana

    96

  • Frank Pembleton

    93

Koliko sam uklavirio, u pitanju je cista slucajnost kojoj je doprinela Ekremova harizmaticnost i "italijanski" (!) look. Nema ni govora o nekoj zaveri.Btw, on se kao grubi naturschik savrseno uklapa u ovu prenapucanu gej prichu koja nosi kampanju.

Edited by CowBoy
Link to comment
Aman, nemoguće je da ovo nikoga ne intrigira ni najmanje.
Fotograf koji je radio tu reklamu za D&G je neki Bosanceros pa kontam da to pomaze prilikom izbora. Ali da je reklama prava i placena, placena je.
Link to comment

Jbg ne mogu da pljujem ni jednu reklamu sa plemenitom idejom koliko god bila debilna. Iskreno mi je mnogo krivo sto ukinuse onaj set "nije tesko biti fin". Ja bih te stvari ponavljao na tvu sve dok ne postane deo podsvesti svakog stanovnika ove zemlje.

Link to comment
Verane, druze...Reklame su prosto debilne, opusti se.(cenim da se ne bih u zivotu druzio sa nekim sto slici tim iz reklame za jelen pivo i pritom znaju zasto)
Некад давно је један тим правио неки сопстверрж за пивару у, ваљда, Челареву. Пошто ови нису баш имали пара да то плате, договоре се да исплате у пиву, уз 20% аванса.Апликација никад није написана.Претпостављам да је овде ишла слична прича...
Link to comment

Interesantno je da je pomenuti Abatel ulozio u media buy-ing pozamasan novac, a da su strategiju i produkciju TVC-a ocigledno radili u nekoj letnjoj kujni uz jeftino pivo.

Link to comment

Posto sam na nekoj televiziji dozive transfer neprijatnosti kad je frfljavi Miklja , kao neki PR ili sta vec, govorio o njihovoj ponudi, ovaj uradak dodje kao logicna stvar...

Link to comment

Ovakve stvari sam vidjao gledajuci bugarske kanale prilikom boravka na moru..i mislio kako nema sanse da ovakve stvari ikada budu pustene kod nas,kako su Bugari jadni i zaostali i kako smo mi alfa smekeri. Boze..

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...