Jump to content
IGNORED

Reklame


Ulven

Recommended Posts

  • Replies 2.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Caligula

    222

  • Ryan Franco

    129

  • morgana

    96

  • Frank Pembleton

    93

O, da...
Ovu reklamu kao da su režirala braća Cuker! Ako je neko hteo da napravi parodiju na reklame, uspeo je!Nego, niko ne spominje reklamu koja isto tako pomera ... ne standarde, nego nešto u gaćama. S obzirom na outfit i obline akterke reklame: Edited by stoka
Link to comment
I najzad, najavangardnija reklama ikada snimljena na ovim prostorima - reklama za "Carnexovu" jetrenu paštetu! Padobranci je tokom slobodnog pada mažu na lebac i hasaju!Neprocenjivo!
bila je i ona sa hokejasima, sa pastetom umesto paka.bese li i neka sa dizacima tegova? :unsure: inace moj hejt za sve reklame ovog sveta u svim alotropskim modifikacijama.bezanje od reklama je prava stvar. najvise mrzim kada mi dele flajere na ulici ili me presrecu da mi ponude neki paket proizvoda (mobilna telefonija i sl.).pre izvesnog vremena zove me neka iz berlina i na srpskom me pita da li sam zainteresovan da jeftino telefoniram za balkanske zemlje. preko njene firme je, kao, najpovoljnije. :isuse: duso, rekoh, znas li da mogu da podignem ancajge protiv tebe, jer je novim zakonom zabranjeno da ovo radis , al' 'ajde, oprosticu ti sto si nasa (u stvari sto je zensko)
Link to comment
duso, rekoh, znas li da mogu da podignem ancajge protiv tebe, jer je novim zakonom zabranjeno da ovo radis , al' 'ajde, oprosticu ti sto si nasa (u stvari sto je zensko)
pali me kad si tako otresit
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...