Jump to content
IGNORED

Gnevna generacija


dare...

Recommended Posts

  • Replies 2.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Аврам Гојић

    103

  • MancMellow

    93

  • Caligula

    72

  • morgana

    70

Stvarno me mrzi tražiti sad konkretne postove, ali sećam se makar dva- jedan govori o ozbiljnom finansiranju, a drugi o ruskim bezbedonosnim službama koje su u vezi sa Dverima, Obrazom + navijačkim grupama. Evo lepo pitam, bez ikakvog podsmevanja : 1. imate li dokaze za te tvrdnje, ili je to samo mišljenje i pretpostavka forumaša ? 2. koji je konkretan interes ruske države za finansiranje takvih grupa ?
Samo da ubacim, sličica je prikladna za vašu raspravu:MARAKANA-2.jpg
Link to comment

Ne znaju ni oni. I srpski im lose ide (mada jest' da pisu cirilicom), puno bi bilo da pricaju i neki strani jezik. Jos jedan dokaz o finansiranju od ruskog DB-a. :fantom:

Edited by Venom
Link to comment
Stvarno me mrzi tražiti sad konkretne postove, ali sećam se makar dva- jedan govori o ozbiljnom finansiranju, a drugi o ruskim bezbedonosnim službama koje su u vezi sa Dverima, Obrazom + navijačkim grupama. Evo lepo pitam, bez ikakvog podsmevanja : 1. imate li dokaze za te tvrdnje, ili je to samo mišljenje i pretpostavka forumaša ? 2. koji je konkretan interes ruske države za finansiranje takvih grupa ?
da li si video ko je dobio belog andjela i da li znas ko su vlasnici tih firmi i iz kojih su stranaka nagradjeni ? da li ti je poznato da su Dveri javno finansirane od Kolubare, koja je tad bila pod vlašću DSSa, koji je pod očiglednim ruskim uticajem (izvini, bacio sam ugovor izmedju Koštunice i FSBa, pa ti ga ne mogu pokazati) ? Edited by Lezilebovich
Link to comment
Sta pise ?
"Stariji brate, poljubi majku našu i kaži joj, kaži, da smo je dostojni, i da se borimo i da ćemo se boriti, i da je volimo"! :isuse: Edited by historian
Link to comment
ja zaista ne mogu da se odlucim sta je bolje - nadrkani klinci ili naoruzani sefovi kucnog saveta i penzionisani oficiri koji bi utokama uterivali neki svoj red. da ga jebes, ne znam sta bi to resilo...
"Ovoj zemlji je potrebna mladost" ili "bez starca nema udarca"? Dilema je teška.Pročitao sam sada prvih nekoliko stranica, pa ću delovati off topic u odnosu na poslednje ruske stranice.Ovo pravdanje u stilu "omladina ne zna za bolje" i "to su naša deca" je ubogo. Vidojković je iskolumnisao, to je popunjavanje karaktera s proredima za urednika.Kako to, od priča o "prerano sazreloj deci u NOB-u" kojima su nas plašili da moramo da budemo srećni dok matore čike grade socijalizam, odjednom se nađoh okružen pobesnelom dečurlijom koja vitla oružjem i sada mi neko "duhovito objašnjava" kako to tako jebiga treba, mladi ne znaju za bolje.Znam i za drugu stranu motke - od Sokrate ga tupe o kvarenju omladine.Ja bih malo da karam prosvetare što su štrajkovali za siću u vreme kada su mnogo skuplje stvari bile otišle u pinpek. I ne bih da budem bolećiv prema svakom pojedinačno uhvaćenim klincu samo zato što je "sam on naleteo" i ima devedesete kao izgovor....*Filipenkov metod, brate.
Link to comment
da li si video ko je dobio belog andjela i da li znas ko su vlasnici tih firmi i iz kojih su stranaka nagradjeni ? da li ti je poznato da su Dveri javno finansirane od Kolubare, koja je tad bila pod vlašću DSSa, koji je pod očiglednim ruskim uticajem (izvini, bacio sam ugovor izmedju Koštunice i FSBa, pa ti ga ne mogu pokazati) ?
mislis ono "poslednje dobro sto je izasalo iz rusije je nemacka vojska" :D :D
Link to comment

Da, transparent navijača je nesumnjiv dokaz da ih FSB finansira. Češki i Grčki navijači imaju natpise podrške Srbiji u vezi Kosova. Jel ih finansira BIA ?Samo slušam napamet naučene priče, antisrpska zavera Koštunica+Rusi.

Link to comment
Stvarno me mrzi tražiti sad konkretne postove, ali sećam se makar dva- jedan govori o ozbiljnom finansiranju, a drugi o ruskim bezbedonosnim službama koje su u vezi sa Dverima, Obrazom + navijačkim grupama. Evo lepo pitam, bez ikakvog podsmevanja : 1. imate li dokaze za te tvrdnje, ili je to samo mišljenje i pretpostavka forumaša ? 2. koji je konkretan interes ruske države za finansiranje takvih grupa ?
Mogućnost da pravi probleme (bilo kojoj) srpskoj vlasti ako pokaže preterane "prozapadne tendencije"?
Link to comment
Mogućnost da pravi probleme (bilo kojoj) srpskoj vlasti ako pokaže preterane "prozapadne tendencije"?
Upravo ih je koristila svojevremeno srpka vlast sa prozapadnim tendencijama (hint: upad u pol. stanicu, paljenje skupštine, ubijanje mitinga radikala). Zapanjujuća je fascinacija službama™, stranim i domaćim, kod nas, na forumu, i šire. Rulji su jedino bitne pare, i to ne u većoj količini, a to može svako da im obezbedi, kakav crni FSB, Cije, Benedeji, itd. Mi smo toliko jadni da drmanje države mogu postići sa par sendviča u ambasadi.Ko da pravi probleme srpskoj vlasti? PA ona sebi sama pravi najbolje probleme. :fantom:
Link to comment
Upravo ih je koristila svojevremeno srpka vlast sa prozapadnim tendencijama (hint: upad u pol. stanicu, paljenje skupštine, ubijanje mitinga radikala). Zapanjujuća je fascinacija službama™, stranim i domaćim, kod nas, na forumu, i šire. Rulji su jedino bitne pare, i to ne u većoj količini, a to može svako da im obezbedi, kakav crni FSB, Cije, Benedeji, itd. Mi smo toliko jadni da drmanje države mogu postići sa par sendviča u ambasadi.Ko da pravi probleme srpskoj vlasti? PA ona sebi sama pravi najbolje probleme. :fantom:
Nisam rekao da to rade, rekao sam da šta bi mogao da bude motiv kad bi radili. Edited by MancMellow
Link to comment
"Ovoj zemlji je potrebna mladost" ili "bez starca nema udarca"? Dilema je teška.Pročitao sam sada prvih nekoliko stranica, pa ću delovati off topic u odnosu na poslednje ruske stranice.Ovo pravdanje u stilu "omladina ne zna za bolje" i "to su naša deca" je ubogo. Vidojković je iskolumnisao, to je popunjavanje karaktera s proredima za urednika.Kako to, od priča o "prerano sazreloj deci u NOB-u" kojima su nas plašili da moramo da budemo srećni dok matore čike grade socijalizam, odjednom se nađoh okružen pobesnelom dečurlijom koja vitla oružjem i sada mi neko "duhovito objašnjava" kako to tako jebiga treba, mladi ne znaju za bolje.Znam i za drugu stranu motke - od Sokrate ga tupe o kvarenju omladine.Ja bih malo da karam prosvetare što su štrajkovali za siću u vreme kada su mnogo skuplje stvari bile otišle u pinpek. I ne bih da budem bolećiv prema svakom pojedinačno uhvaćenim klincu samo zato što je "sam on naleteo" i ima devedesete kao izgovor....*Filipenkov metod, brate.
nismo se razumeli. ovo je reakcija na teoriju da bi se stanovnistvo trebalo naoruzati da se suprotstavi mladjanim siledzijama. to ne resava problem, to ga samo siri.
Link to comment

Ja uopšte ne razumem zašto je bitno to što su to "deca". Mislim, o tome može da se raspravlja dok sedi kući čita pogrešnu literaturu ili (verovatnije) ne čita ništa ili dok je u procesu "novačenja". Onog momenta kad krene da pravi realnu štetu u realnom društvu savršeno je nebitno da li ima 18, 38 ili 58 godina.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...