Jump to content
IGNORED

Fotografije čiji su autori članovi foruma


maxivida

Recommended Posts

Vaso super baba! oštrina do poslednje bore.. Koji objektiv si koristio?
Nikonov kit objektiv 18-55 VR, ume on to tako kada se zvezde pravilno poravnaju.Inace danas nabavio legendarni Jupiter 37a, 135mm. Bice ulicnih portreta.
Link to comment

@vasudeva :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: sve,sve, al baba ('everything but the grandma')ugao, tekstura, ja bih samo malo plici DOF, ovo stablo malo mekse da bude (al ja sam manijak, ljude iskljucivo cupam iz pozadine)moze komplet EXIF data da izlozis, ako nije tajna. i kad se nakanis/pojavis ovdE?

Link to comment

Eh nije mogao plici dof, i bokeh je odvratan, takav je kit objektiv :( ali ovo je spontani portret, i jos jedna vezba na temu "kako biti nevidljiv pri slikanju", pa nisam mogao menjati staklo u hodu. stavicu posle exif cifre, kad dodjem do svog kompa.

Link to comment
Eh nije mogao plici dof, i bokeh je odvratan, takav je kit objektiv :( ali ovo je spontani portret, i jos jedna vezba na temu "kako biti nevidljiv pri slikanju", pa nisam mogao menjati staklo u hodu.stavicu posle exif cifre, kad dodjem do svog kompa.
tnx unapred za podatke, iz tog sam najvise i naucila o vrednosti/efekti odnosuda, super za spontanost. ja imam dve prezivopisne babe u komsiluku, izborane, zilave, vazda u dronjcima, puse, vuku neka drva. i uvek kad hocu da 'nevidljiva pri slikanju' (cak i s teleobjektivom) napravim candid portrait one nekim sestim culom primete, okrenu se, zabulje u mene i ukoce :)
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...