Jump to content
IGNORED

Fotografije čiji su autori članovi foruma


maxivida

Recommended Posts

evo par fotki iz Soluna:tumblr_mcs37dURCH1raj2n0o1_1280.jpg
Ova mi je odlicna, ne znam da li bi mogao malo da dosvetlis prednji plan (ili pojacas kontrast u tom delu). Posto mi je to najzanimljiviji deo fotke, a lepo nebo je samo jos slag na torti.Gotivna mi je i ona sa devojkom koja prolazi.
Kliknite na fotku za vecu ;)
Odlicno, uhvatio si svetoga duha ;)
Link to comment
Ova mi je odlicna, ne znam da li bi mogao malo da dosvetlis prednji plan (ili pojacas kontrast u tom delu). Posto mi je to najzanimljiviji deo fotke, a lepo nebo je samo jos slag na torti.
Probao sam, ali puno je posla. Da sam imao odgovarajuci filter bilo bi drugacije. Btw. pola kartice iz Soluna mi je evaporiziralo negde, jednostavno nestale fotke (sve mi se cini one zanimljivije :D )Evo jedne greske sa kartice, multiplicirala se fasada:tumblr_mcs2u4VD3H1raj2n0o1_1280.jpg
Link to comment
Probao sam, ali puno je posla. Da sam imao odgovarajuci filter bilo bi drugacije. Btw. pola kartice iz Soluna mi je evaporiziralo negde, jednostavno nestale fotke (sve mi se cini one zanimljivije :D )Evo jedne greske sa kartice, multiplicirala se fasada:tumblr_mcs2u4VD3H1raj2n0o1_1280.jpg
Nemam pojma sta se ovde desilo, ali se meni mnogo svidja :D
Link to comment

:D pukla je oko donje trecine pa se klonirala i dole. Ta je dobro ispala, ali na desetine drugih su tuga:( film je zakon, jebes digitalije

Edited by CowBoy
Link to comment
film je zakon, jebes digitalije
Ne bih bio siguran u to.Nikad necu zaboraviti "fotografije" koje sam napravio u Mozambiku jednog leta pre nekih 12 godina, kada je film skroz upropasten tokom razvijanja pogresnom hemijom [u foto radnji u Maputu]. :(
Link to comment

^lepo svetlolepi postovi :)cowboy |ova tvoja poslednja serija: devojka i reklamni pano, super su, ali mi fali last touch. gde je devojka, tu bi mogao da stavis crni border [gornji-donji] i da je ucinis jos filmskijom sa obradom. sto se tice r.pano-a tokodje, ali bez border-a.minja | ona sa klincem u guzvi odlicna. lepe boje i dobra kompozicija. podseca me na one balone: plavi, beli i crveni. iskreno, ne znam sta ti baloni u toj boji znace, ali mi uvek imaju asocijaciju.. 'praznik..manifestacija..'

Link to comment

E pa gde si ti:)pazi, ovo sto sam postavio je direktno sa chipa (sem kropa na fotografiji sa devojkom i maaalo dodavanja zute u color balance), hocu reci postavio sam na brzinu.Slazem se za "filmskiju" obradu, ima lepe planove i super bi leglo. Meni je tu btw. onaj asfalt najinteresantniji, mislio sam da ga dobro obradim i uradim jedan veci format za na zid:)edit: @Barsa: ovo je odlicno mozda fali koji maali prosvetljeni akcenat po tamnim povrsinamaedit: ha, otvorio nebo kao RAW (iako je bila turisticki jpeg) i prosvetlio tamne delove:tumblr_mcs37dURCH1raj2n0o1_r1_1280.jpg

Edited by CowBoy
Link to comment

cowboy | pozdrav, tu sam.aha.. hm... iskreno, ne vidim sta ti je na tom asfaltu interesantno :D necu da te smorim jer si verovatno nesto video sto tebi lezi-osecas, ali ja nista ne vidim, ali ukusi su razliciti. eto, ja bih okacio ove dve koje sam spomenuo. treca, koju nisam spomenuo je 'skolska' sve je ok. s' tim da bih je ja izvukao iz senke, donji deo, kako ti je i indy napisao.kada kazes: 'dobro obradim' sta konkretno mislis da radis? jel imas ideju ili cekas da se slegne sve?

Link to comment

Uh, kod asfalta mi je interesantna boja, tekstura i tragovi guma, zato kazem veliki format. Kada kazem obrada mislim na pojacavanje materijalizacije do pucanja.

Edited by CowBoy
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...