August 2, 2025Aug 2 On 29. 7. 2025. at 18:40, vememah said:Navodno za Yettel novi ugovor, tj. aneks za skuplji paket ne menja ugovornu obavezu.Videćemo da li ovo važi i za SBB.Kod SBB-a to ne važi. Prelazak na novi premium resetuje ugovornu obavezu na nova 24 meseca kod SBB-a.https://x.com/SBBsupport/status/1950615951382057036 Edited August 2, 2025Aug 2 by vememah
August 2, 2025Aug 2 Imao sam 15 godina F1 i MotoGP u osnovnom paketu kod Icoma, pa kod SBB-a - sve do danas.Kad istekne ugovor, u aprilu dogodine, odjavljujem se od svih provajdera, plaćam Masku onaj nebeski internet i ništa više. Ili ću kod lokalnog Kineza da kupim plastični dvogled i gledam ptice sa terase.Dabogda se potrovali svi. Ako ima neki link da se pogledaju kvalifikacije sa Hungaroringa, bio bih zahvalan. Nisam ovo godinama tražio, ispalo se iz forme..
August 3, 2025Aug 3 https://www.reddit.com/r/MotorsportsReplays/Trku danas prenose i na Areni Premium 2 i na Adrenalinu (taj novi specijalizovani kanal za moto-sportove koji nije dostupan bez promene paketa korisnicima SBB-a i Yettela). Edited August 3, 2025Aug 3 by vememah
August 3, 2025Aug 3 11 hours ago, autsajder said:Ako ima neki link da se pogledaju kvalifikacije sa Hungaroringa, bio bih zahvalan. Nisam ovo godinama tražio, ispalo se iz forme..Highlights na zvaničnom kanalu kidaju. Otkako sam to skontao retko kad pratim kvalifikacije na tv.Samo je neophodno ostati spoiler-free neka tri sata nakon kvalifikacija, pošto im toliko treba da objave video. Edited August 3, 2025Aug 3 by smooth.Op link
August 4, 2025Aug 4 Kako mi je ovo promaklo... Yettel iskoristio uvodjenje N1 i jos par kanala da podigne cene:TeleSrbijaYettel podigao cene internet i TV paketa, i dodao 29 novi...Yettel je predstavio nove nazive i više cene za fiksni internet i kombinovane (internet + TV) pakete. Brzine ostaju iste, dodaci identični, a najavljena „nova i unapređena TV platforma” i dalje je...Meni je TV+Net otisao sa 1600 na 2000. Ajd, nek im bude, ne verujem da mogu mnogo jeftinije naci drugde. Ako opet podignu ima da trazim druge. Jebote, tek sam 2 meseca u ugovoru.
August 4, 2025Aug 4 Ako nećeš da prelaziš na novi paket zbog tih novih kanala, ostaju ti stara cena i obim usluge.
August 4, 2025Aug 4 6 minutes ago, vememah said:Ako nećeš da prelaziš na novi paket zbog tih novih kanala, ostaju ti stara cena i obim usluge.Aha, nisam znao da postoji ta mogucnost. Zanimljivo. Kako se to ostvaruje?
August 4, 2025Aug 4 1 minute ago, vememah said:Tako što ništa ne radiš, tj. ne tražiš prelazak na novi paket.Pa o tome se radi, meni je cena povecana na racunu, sa 1600 na 2000. Niko me nista nije pitao.
August 4, 2025Aug 4 Jaooo majmuni mi poslali pogresan racun. Ovo je od nekog ko ima isto ime ali je sa druge adrese.
August 4, 2025Aug 4 4 minutes ago, Shan Jan said:Jaooo majmuni mi poslali pogresan racun. Ovo je od nekog ko ima isto ime ali je sa druge adrese.Jak si ti ITevac kad dobijas papirne racune 😂 Edited August 4, 2025Aug 4 by Milosh76
August 4, 2025Aug 4 8 minutes ago, Milosh76 said:Jak si ti ITevac kad dobijas papirne racune 😂Ma jok, ovo su elektronski racuni nego ja samo skeniram QR kod i ne pogledam. Da nije razlicit racun nastavio bih da placam.
August 4, 2025Aug 4 Povećali su sa 1600 na 1700, sad od jula. Bez obaveštenja, bez ičega. Isto potpisao ugovor pre tipa 3 meseca.
August 4, 2025Aug 4 4 minutes ago, ducca said:Povećali su sa 1600 na 1700, sad od jula. Bez obaveštenja, bez ičega. Isto potpisao ugovor pre tipa 3 meseca.Verovatno su i meni ali jbg, jos mi nije stigao moj racun pa ne mogu da potvrdim. Ali zato mogu da kazem da su ovom liku povecali sa 1700 na 2000, nece biti srecan kad ga opet nadju
Create an account or sign in to comment