Jump to content
IGNORED

Kablovska TV


melankolic

Recommended Posts

Informacija

An error receiving the signal has occurred. (#4000)

 

Ovo mi se pojavljuje kda hoću da pogledam nešto unazad na eonu preko lap topa. Takođe, neće da pusti ništa ni iz video kluba. Radiolo je koliko pre 2 dana. Jel zna neko u čemu je problem?

Link to comment

I ja dodjoh da upitam što ne dozvoljava vraćanje u nazad? Juče mi hanuma jauče, ja probao neće (na TV) kasnije je probala na lap topu i radi bez problema. Sad ja probao na TV opet neće. Neće da vrati ni minut - samo crn ekran.

Link to comment

Ja te probleme nisam primetio na EON-u (radi mi i video klub), ali jesam na Supernova <<MOVE boksu. Oće da vrati ali je juče kočio za sve pare. Danas OK.

 

korona, šta drugo mož' bit'?

Link to comment

Nisam gledao poslednjih 100ak postova pa ne znam da li ste spominjali car go klik TV.. Sad sam se onako iz znatiželje pretplatio na besplatan mesec, ali negde nisam video koliko košta posle, a i kako da se odjavim ako neću da plaćam?

Sent from Tapatalk

Link to comment
On 25.1.2022. at 22:19, John Coltrane said:

I ja dodjoh da upitam što ne dozvoljava vraćanje u nazad? Juče mi hanuma jauče, ja probao neće (na TV) kasnije je probala na lap topu i radi bez problema. Sad ja probao na TV opet neće. Neće da vrati ni minut - samo crn ekran.

 

Ček da citiram sam sebe i upitam @renne - zvao sam korisnički servis i oni su brzo otklonili "kvar", kao što reče Arkadija, ali meni je delovalo kao da su "na daljinu" resteovali EON box.

Videh posle da ima u opcijama mogućnost da i sami resetujemo EON, pa me zanima da li u ovim i sličnim slučajevima to mogu sam da uradim i da li bi nešto "sjebao" ako ga resetujem (tipa profile i liste)?

Link to comment
On 29.1.2022. at 11:00, renne said:

samo nemoj da uradiš factory reset

ali kad zakuca, može običan reset, tj. ponovo pokretanje. Drži se taster pali/gasi na daljinskom dok se ne pojave opcije ugasi/ponovo pokreni/skrinšotuj (parafraziram).

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...