Jump to content
IGNORED

Kablovska TV


melankolic

Recommended Posts

8 hours ago, omiljeni said:

Ti si kod lelekoma? a Šolak ima kitchen 24 i još dosta tih lajfstajl programa

 

Ja sam brate kod oba. A lelekom ima više tih kanala nego đilas i šolak

Link to comment

Hrvatski telekom produžio SK, N1 i druge kanale United grupe samo na 13 meseci, dok ne isteknu Englezi, posle toga ponovo pregovaraju.

 

Quote

 

produljen je ugovor o suradnji s United Mediom (UM) čime sportski, informativni i zabavni kanali UM-a nastavljaju biti u MAXtv ponudi tijekom sljedećih 13 mjeseci

 

https://www.tportal.hr/sport/clanak/sjajne-su-ovo-vijesti-za-sve-maxtv-korisnike-najzanimljiviji-sportski-sadrzaji-samo-u-ponudi-hrvatskog-telekoma-20210723

Link to comment

Evo Kurir otkriva “istinu” pozivajući se na neimenovani izvor iz UG koji kaže da su oni ponudili 95 miliona po sezoni, a Telekom ih zajebao i dao 5 više.

Znači definitivno istinita ona brojka od 600 miliona, sad je ovako pravdaju.

Edited by mraki
Link to comment

Telekom i Kurir su vrlo povezani. 
Ne moramo im verovati da je UG nudila 95 miliona, ali je sad sasvim jasno da je Telekom dao 100.

Quote

Mediji u vlasništvu Junajted grupe (N1, Nova S, Danas) danima osipaju paljbu na Telekom Srbija zbog, kako je agencija Beta objavila, izdvojenih 600 miliona evra za šestogodišnji prenos Premijer lige. U sveopštoj kuknjavi ovi mediji ističu kako prava za najatraktivnije fudbalsko takmičenje koštaju čak 10 puta manje, sve vreme dovodeći javnost u zabludu da Telekom rasipa novac poreskih obveznika i da je sve učinjeno bez ikakve finansijske računice.

Istovremeno, mediji u vlasništvu Dragana Šolaka nijednog trenutka nisu otkrili kolika je bila stvarna ponuda ove kompanije i njihovih partnera u ovom poslu u trci sa Telekomom, a kako Kurir saznaje, za to su imali i dobar razlog.

Naime, prema informacijama našeg izvora iz Junajted grupe, ova kompanija je izgubila u nadmetanju za prenose Premijer lige za oko 30 miliona evra, što znači da su Junajted grupa i njeni partneri za šest godina emitovanja ovih utakmica ponudili između 560 i 580 miliona evra, odnosno samo pet do šest odsto manje.

- Ponuda SBB, odnosno Junajted grupe bila je za oko 5 miliona evra manja od ponude Telekoma Srbija na godišnjem nivou. Mi smo u prvom krugu ponudili 35 miliona, a u drugom oko 95 miliona evra po sezoni, za šta su naši direktori mislili da je više nego dovoljno. Ispostavilo se da nije i da smo izgubili za oko 30 miliona evra u ukupnom iznosu. Naša ponuda za šest godina bila je između 560 i 580 miliona evra - kaže izvor Kurira i dodaje:

- Iskreno, bili smo ubeđeni da je taj posao naš i da ne postoji šansa da izgubimo. Da ne kažem da su se pojedini direktori već i hvalili unapred završenim poslom. Zato smo svi bili u šoku kada smo saznali da je Telekom Srbija dobio posao - rekao je naš izvor iz Junajted grupe.

 

Edited by mraki
  • +1 2
Link to comment

Mene upravo zvali ovi iz SBB-a oko produzenja. Nisam nesto hteo mnogo da pregovaram jer sam odlucio ostati kod njih bar te 2 godine, pa onda videti "ozbiljno" sta i kako dalje. Ako one tamo god. budem krizirao zbog PL, nesto cu uraditi ... bice valjda neki paket samo arena da se uzme.

Imao sam masu zakljucanih kanala HBO itd. ove sportske sam imao. Sve ce mi otkljucati za istu cenu 12 meseci, internet kao mnogo jaci ... a onu tamo godinu 1k vise.

i kao neki poklon, nisam ni zapamtio, jer me nije mnogo zanimalo, oko muzike nesto ... valjda neka aplikacija, novi spotovi, 7 mil pesama ... ma nebitno.

Neko bi bolje ispregovarao sigurno, to mu je, sto mu je sledece 2 god.

  • +1 1
Link to comment
On 23.7.2021. at 15:21, vememah said:

Hrvatski telekom produžio SK, N1 i druge kanale United grupe samo na 13 meseci, dok ne isteknu Englezi, posle toga ponovo pregovaraju.

 

https://www.tportal.hr/sport/clanak/sjajne-su-ovo-vijesti-za-sve-maxtv-korisnike-najzanimljiviji-sportski-sadrzaji-samo-u-ponudi-hrvatskog-telekoma-20210723

 

United Group se opet ponaša kao besno derište kao kad su pravili Novu Sport da zeznu sve operatere koji od njih uzimaju SK kanale: ovaj put su prebacili prenose F1 sa SK1 na SK HD, jedini sportski kanal za koji HT nije produžio ugovor.

 

Ovo pogađa i sve SBB-ove korisnike u Srbiji koji nemaju Hit paket već samo Start, pošto SK1 ide u Start, a SK HD u Hit paketu.

  • +1 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...