Jump to content
IGNORED

Kablovska TV


melankolic

Recommended Posts

jel beše forumski odbor za telekomunikacije orion klasifikovao kao đubre od provajdera?

 

nude mi net(500/50), tv +170 plus gratis raspevavanje u vidu fiksnog za 2449 din

 

e

optika of kors

Edited by kud u maglu Simoviću
Link to comment

Ja sam bio kod sezama na početcima adsl-a i to je išlo fino, posle ih je uzeo orion, i što reče Renne, grom i pakao ako krene nizbrdo nešto ( doduše do optike nisam stigao kod njih).

Ako imaš uslova savetujem ti mts optika+ sbb van mreže ( kod mene u 11.bloku to ima) kao što je već i predlagano, meni sbb ističe krajem godine pa verovatno prelazim na tu kombinaciju.

Link to comment
2 minutes ago, arkonada said:

 

Ako imaš uslova savetujem ti mts optika+ sbb van mreže ( kod mene u 11.bloku to ima) kao što je već i predlagano, meni sbb ističe krajem godine pa verovatno prelazim na tu kombinaciju.

tu sam u kraju i imam mts(non optik) + sbb

 

samo još da nekako namolim mrs da uđe u zgradu sa optikom

  • +1 1
Link to comment
11 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

tu sam u kraju i imam mts(non optik) + sbb

 

samo još da nekako namolim mrs da uđe u zgradu sa optikom

U mojoj zgradi su se samo pojavili i ušli i instalirali, ništa potpisi stanara, i posle zvali ko hoće. Ja uzeo, jeste da sam pod sbb ugovorom, ali uzeo box duo fiksni tel. i tv. Nemam recimo arene hd nego samo sd ali pošto sam baš ćorav to mi i ne smeta mnogo:mellow:

Link to comment
35 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

tu sam u kraju i imam mts(non optik) + sbb

 

samo još da nekako namolim mrs da uđe u zgradu sa optikom

E da bio sam ti u komsiluku pre neki dan kod prijatelja i oni kao telekom, a ono ispostavilo se nije optika , ja se bas zacudio sto nisu usli....

BTW, ja uveo mts optiku (uz pomoc PPP clana ;) ) i za sada sam zadovoljan.

Mozda cu nekad uzeti i SBB van mreze, ali zapravo ne zurim....

 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...