Jump to content
IGNORED

Kablovska TV


melankolic

Recommended Posts

Meni malo smešno da se SBB buni za ono što su i sami pokušavali da urade. 

 

Oni su takvi lihvari i ne daju ništa, da ću se i ja debelo promisliti o daljoj saradnji - bila mi je jasna njihova politika iz vremena dok su bili dominantni operateri, jebi ga - ima se, može se.  Ali sada, kad im je pozicija ozbiljno ugrožena i kad non stop kukaju na nelojalnu™ konkurenciju, nije mi jasno njihovo ponašanje. 

Plus, mi se čini da su prebrzo zaboravili na sopstveno ponašanje od pre 15ak godina kad su bezobrazno naplaćivali po 200e priključak, i odbijali da reše čvorišta i brzinu interneta čak i kad su se suočili sa ozbiljnim protestima i uličnim demonstracijama korisnika. 

 

Jbga, meni sve ovo što se dešava danas sa SBBom izgleda ko neka paradigma borbe opozicije protiv Vučića.  Jalovo i "drugo-isto"

 

 

Link to comment

Ako npr. uzmem box od mts-a i od sbb-a ovaj eon sport+porodični-jel zadržavam eon smart box, koga već imam po trenutnom ugovoru ili moram da im vratim?:fantom:

Link to comment

Jesi siguran da je samo 3.5k za smart box? Pošto da ga uzmeš kao pripejd varijantu košta 6.5k a to je kao sa 50% popusta

37 minutes ago, renne said:

Ne moraš da vratiš, ali ćeš platiti 3.5k dinara

 

Link to comment

Posle danasnjeg saopstenja Telekoma da trenutno iznajmljuju infrastrukturu i SBBu jasno je sta je problem, nakom ulaska Telenora bice verovatno cao zdravo za SBB na Telekomovoj infrastrukturi. Umesto da se liberalizacija u telekomunikacijama odradjena pre 15ak godina primeni i za kablovske operatere, da se donese zakon da svako ko ima infrastrukturu mora da omoguci i drugim provajderima sadrzaja pristup toj infrastukturi, dobijamo ovaj duopol koji odgovara SBBu i Telekomu, samo korisnicima ne.

Edited by djeneralche
  • +1 1
Link to comment
1 hour ago, fusion_ said:

Dok se žale na gušenje slobode medija, istovremeno ubacuju u ponudu naprednjačke kanale tipa Super Sat i to na visoke pozicije.

jes' vala. šta će ovde na totalu novoubačeni "RED". gledaš žeksa kako drnda po bas gitari i neka dva mamlaza koji pitaju za druga a tu su i neke pink.... da ne kažem šta.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...