Jump to content
IGNORED

Kablovska TV


melankolic

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
On 7.3.2021. at 21:30, predrag77 said:

veceras krece sa radom kanal Front na MTS i SN

kako tako povrsno, pa ovo je apsolutno savrseno

 

 

Od 08.03.2021. godine svim korisnicima će biti dostupan novi kanal, FRONT TV sa vrlo interesantnim obrazovno-zabavnim sadržajem. Najviše će se obradovati ljubitelji srpske vojničke tradicije koji će moći na jednom mestu da prate igrani, dokumentarni i sportski sadržaj vezan za afirmaciju srpske vojske na savremen i moderan način.

 

 

koliko oni nasih/budzetskih para mogu da sjebu u budalastine pa to je stvarno neverovatno :frust:

  • +1 1
Link to comment

Posle promo perioda po 1din od januara plaćam SBB EON Full, HBOGO app imam već 2 godine čini mi se, ali razmišljam da je ukačim u račun pa da imam i 3 HBO kanala in vivo. E sad, jedino me zanima da li mi u tom slučaju ostaje i mogućnost aplikacije na više uredjaja?

Link to comment

Hbo-a? Ja imam eon premium i hbo go mi je na svemu (tv, tablet, telefon i komp), radi svugde jedino nikad do sad nisam probao istovremeno više uređaja

Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk

Link to comment

Pa, da.

Umesto što plaćam 5oera samo HBOgo da to prebacim na mesečni račun SBB EON Full. Da li bih time dobio samo HBO kanale na SBB ili i njih plus aplikaciju?

Link to comment
16 minutes ago, John Coltrane said:

Pa, da.

Umesto što plaćam 5oera samo HBOgo da to prebacim na mesečni račun SBB EON Full. Da li bih time dobio samo HBO kanale na SBB ili i njih plus aplikaciju?

 

HBO premium (uključuje i kanale i aplikacije) je 720 din. na cenu EON Full paketa.

Najjači EON premium paket je soma dinara skuplji od Full-a, a sadrži HBO premium i duplo brži net.

Edited by msv
Link to comment
24 minutes ago, msv said:

 

HBO premium (uključuje i kanale i aplikacije) je 720 din. na cenu EON Full paketa.

Najjači EON premium paket je soma dinara skuplji od Full-a, a sadrži HBO premium i duplo brži net.

Pa to mu dodje tih 5,99€, taman. 
Hvala.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...