Jump to content
IGNORED

Kablovska TV


melankolic

Recommended Posts

Lopatom je pisano a svodi se na poslednji pasus, drzava mora da natera i SBB i Telekom da omoguce pristup njihovoj infrastrukturi i za druge pruzaoce usluga. Zasto ovo drzava nece da uradi je osnovno pitanje. Mislim meni je jasan odgovor ali to samo prikazuje da je ovo obican provizorijum od drzave.

Link to comment
Lopatom je pisano a svodi se na poslednji pasus, drzava mora da natera i SBB i Telekom da omoguce pristup njihovoj infrastrukturi i za druge pruzaoce usluga. Zasto ovo drzava nece da uradi je osnovno pitanje. Mislim meni je jasan odgovor ali to samo prikazuje da je ovo obican provizorijum od drzave.
SBB koristi optiku Telekoma i ima saradnju sa Telenorom pri tom su sami bili monopolisti i kočili ulazak drugih igraca vise od deceniju u Srbiji .Toliko o slobodi i gušenju medija sto se njih tiče .

Послато са SM-G610F помоћу Тапатока

Link to comment
2 minutes ago, Mario Kempes said:

SBB koristi optiku Telekoma i ima saradnju sa Telenorom pri tom su sami bili monopolisti i kočili ulazak drugih igraca vise od deceniju u Srbiji .Toliko o slobodi i gušenju medija sto se njih tiče .

Послато са SM-G610F помоћу Тапатока
 

Sve ja to znam, i verovatno ce da popiju pedalu iz te infrastrukture kada Telenor udje u dil sa Telekomom. Mene kao krajnjeg korisnika tih usluga jedino interesuje da ova drzava propise zakone na moju korist a ne na korist korporacija kao sto su SBB i Telekom. Ako je trziste fiksne telefonije, mobilnog telefona, adsl-a i ostalih telekomunikacionih usluga moglo da se liberalizuje pre 15 godina zaista ne vidim razlog zasto drzave ne bi mogla to da uradi i sa kablovskim operatorima.

Link to comment

telekom se, zivi bili, naveliko sprema za udaju. na upravnoj zgradi opravili trotorar, posekli dzanarike, sredili parking i dali sekretarici da isprojektuje zelenilo za saksije, jer mnogo voli cvece, pa neka.

ako krenu i da skidaju lishajeve sa fasade, stvar je gotova.

sent from bubamoto

  • Haha 2
Link to comment
2 hours ago, Mario Kempes said:

SBB koristi optiku Telekoma i ima saradnju sa Telenorom pri tom su sami bili monopolisti i kočili ulazak drugih igraca vise od deceniju u Srbiji .Toliko o slobodi i gušenju medija sto se njih tiče .

Послато са SM-G610F помоћу Тапатока
 

Oni nisu gusili slobodu medija vec slobodu gradjana. To je manje bitna sloboda.

Link to comment
10 minutes ago, theanswer said:

Šta znači onaj krug u donjem desnom uglu na SK što stoji, što je jedna četvrtina uvek siva, kopka me neko vreme kad god upalim skontam da ima :D

svaki način distribucije signala ima svoj deo kruga, takav sistem označavanja im omogućava da za početak saznaju sa koje platforme se strimuje piratski sadržaj

Edited by kud u maglu Simoviću
  • Hvala 1
Link to comment
Oni nisu gusili slobodu medija vec slobodu gradjana. To je manje bitna sloboda.
Oni su i tada i sada gledali profit svojih akcionara .Evo sada imaju 50 Pink kanala i od juce News kanal blizak režimu .Kakve slobode

Послато са SM-G610F помоћу Тапатока

Link to comment
Oni su i tada i sada gledali profit svojih akcionara .Evo sada imaju 50 Pink kanala i od juce News kanal blizak režimu .Kakve slobode

Послато са SM-G610F помоћу Тапатока

Koji News kanal?

.... Shiit has hit the fan!

Link to comment
Oni su i tada i sada gledali profit svojih akcionara .Evo sada imaju 50 Pink kanala i od juce News kanal blizak režimu .Kakve slobode

Послато са SM-G610F помоћу Тапатока

oni korisnicima uvaljuju ceo pink paket za ne znam, ne vishe od 150 dinara plus na postojeci rachun i prave se ludi. pa ko primeti i otkaze, primetio je i orkazao.

sent from bubamoto


Link to comment
1 hour ago, Mario Kempes said:

Oni su i tada i sada gledali profit svojih akcionara .Evo sada imaju 50 Pink kanala i od juce News kanal blizak režimu .Kakve slobode

Послато са SM-G610F помоћу Тапатока
 

da li ima nesto za SERIJU A,ostaje li na Areni ili prelazi na SK

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...