Jump to content
IGNORED

Kablovska TV


melankolic

Recommended Posts

29 minutes ago, levi said:

šta znači otključao, zar to nisu kanali u osnovnim paketima kod svih provajdera?

 

Telekom ima geografska ograničenja za lokalne i regionalne kanale.

Edited by msv
  • +1 1
Link to comment

Nije mi to jasno, zašto im je problem da sve kanale puste u celoj Srbiji? Makar IPTV nema neka ograničenja što se tiče prostora koje kanali zauzimaju.
Pogotovo u slučaju RTV, nekako je logično da taj kanal bude dostupan svima, nije to baš kao neki lokalni/gradski kanal.

Link to comment

Jedno vreme kablovski operateri nisu imali RTV u celoj Srbiji, pod izgovorom :
Oni jesu javni servis, ali AP Vojvodina pa ćemo ga samo tamo emitovati.

.... Shiit has hit the fan!

Link to comment
6 hours ago, DrIlic said:

Pa to je i izgovor Telekoma. 

Mislim da je tu drugi razlog. Ondašnji RRA izdavao je dozvole za emitovanje na regionalnom/lokalnom nivou. Nije bilo jasno da li se to odnosi i na kablovske sisteme ali Telekom se toga uglavnom pridržavao. Sve dok lokalne televizije nije pokupovao Radojica pa je onda to izgubilo smisao. Kod RTV-a je to duže trajalo, delimično i zbog toga što je tamo bila drugačija uređivačka politika, a sad se setili da je i to sve isto pa što da ne...

Link to comment

To je to, RTV je jedno vreme bio van kontrole pa su su našli izgovor da ga ne emituju u celoj zemlji. Situacija se odavno promenila pa sad može, a sad zapravo nema ništa više ni da se vidi na RTV.

Link to comment
filmovi?


Iskreno ne sećam se da sam zabo bilo kakav film tamo u zadnjih tipa 2 godine. Čini mi se da su pre te promene rukovodstva imali bolju programsku šemu, ne samo sa aspekta informativno/političkih tema nego je i igrani program bio raznovrsniji. Možda grešim...


Inače SBB ima foru 30 dana otkazni rok prilikom raskida ugovora :lol:
Ne znam gde mi je stari ugovor da vidim tu stavku, jel raskidao neko skoro i može li se ova klauzula premostiti ikako (nemam nikakvu ugovornu obavezu)?
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...