Jump to content
IGNORED

Kablovska TV


melankolic

Recommended Posts

Sta je bilo sa onom bajkom o Arena Cloud sistemu koji ce biti dostupan svima uz malu novcanu nadoknadu?

 

- Radi se o aplikaciji Arena Cloud. Šta to konkretno znači za gledaoce?

 

- Aplikaciju smo osmislili i aktivirali zbog ogromnog interesovanja za serijal koncerata za komšije koji smo organizovali na početku pandemije u vreme vanrednog stanja. Tada smo putem nje omogućili gledaocima da prate koncerte, da prate sport, ali i naše ostale kanale. Nakon toga nastavili smo da razvijamo aplikaciju. Uskoro će Arena Cloud biti spremna za lansiranje u punom obimu. Svi će moći da gledaju naše kanale. Za to će im biti potreban samo internet. Biće jednostavna za upotrebu, dostupna svima i problem praćenja sporta, ali i ostalog programa koji emitujemo biće prevaziđen.

 

https://www.tvarenasport.com/vesti/ostali-sportovi/sav-najbolji-sport-bice-na-areni-2020-08-08

Edited by Milosh76
Link to comment

pre neki dan je na ulazu u soliter osvanuo dopis upravnika zgrade u kome nas obaveštava da će danas i sutra telekom izvlačiti optički kabl po hodnicima. i, da moli stanare za strpljenje zbog buke koja je u najavi. danas su počeli oko 11, pokupili se i otišli oko 16. hilti su radili sve u šesnaest. 

 

kada su kod mene u gepratovoj nameravali da isto učine, zazvonili su mi na vrata, objasnili šta hoće i dali mi papir u kome su se obavezali na raznorazno. i, zamolili da skupim potpise većine vlasnika stanova čime im se dozvoljava da rade. bilo je to u vreme "žutih", čini mi se.

 

sada, niti su tražili dozvolu od vlasnika stanova (i zgrade), niti su poštovali kućni red. zanimljivo mi je bilo da se apsolutno niko nije pobunio zbog te dve stvari. izgleda da smo digli ruke. jebaće nas ovi još dugo.

Edited by djordje geprat
Link to comment

nisam znao za promenu. elem, niko nas oovde nije pitao za saglasnost. onomad, preko dunava su inspektori zaustavili radove SBB u zgradi zbog "nemanja saglasnosti".

Link to comment

Zašto nema u programskoj šemi  za Sportklub nigde večeras prenosa Vila-Lids, samo piše snimak u ponoć na sk1. Zar je moguće da od toliko kanala ne prenose direktno nigde...

Link to comment

MTS reklamira crveni BOX 4 paket i lepo piše imate pravo na 1 dodatni STB uređaj. Ja uzmem paket, podnesem zahtev za instalaciju dodatnog STB, stiže mi mejl da nemam tehničke mogućnosti. Wtf? Riba koja mi se javila putem podrške onako smoreno mi reče da mi je brzina interneta od 20mb nedovoljna za dodatni uređaj. Zašto onda to držite na sajtu, i zašto mi to nije rekao tip u poslovnici kad sam podnosio zahtev. Jebeni amateri.

Edited by Mindaugas Žukauskas
Link to comment
14 minutes ago, Mindaugas Žukauskas said:

Riba koja mi se javila putem podrške onako smoreno mi reče da mi je brzina interneta od 20mb nedovoljna za dodatni uređaj

ja imam dodatni uređaj sa brzinom od 10ak mb,ne znam tačno koliko to mi je sekundarni internet uzeo sam ga samo proforme,ali poslednjih meseci 

prestao da radi taj dodatni a ja nikako da ih pitam zašto pretpostavljam da je crko aparat ili mi je istekao promo period  

Link to comment
MTS reklamira crveni BOX 4 paket i lepo piše imate pravo na 1 dodatni STB uređaj. Ja uzmem paket, podnesem zahtev za instalaciju dodatnog STB, stiže mi mejl da nemam tehničke mogućnosti. Wtf? Riba koja mi se javila putem podrške onako smoreno mi reče da mi je brzina interneta od 20mb nedovoljna za dodatni uređaj. Zašto onda to držite na sajtu, i zašto mi to nije rekao tip u poslovnici kad sam podnosio zahtev. Jebeni amateri.
Možeš imati dodatni, samo ne HD kanale
Istraj u zahtevu

Послато са SM-N985F помоћу Тапатока

  • Hvala 1
Link to comment
1 hour ago, Mindaugas Žukauskas said:

MTS reklamira crveni BOX 4 paket i lepo piše imate pravo na 1 dodatni STB uređaj. Ja uzmem paket, podnesem zahtev za instalaciju dodatnog STB, stiže mi mejl da nemam tehničke mogućnosti. Wtf? Riba koja mi se javila putem podrške onako smoreno mi reče da mi je brzina interneta od 20mb nedovoljna za dodatni uređaj. Zašto onda to držite na sajtu, i zašto mi to nije rekao tip u poslovnici kad sam podnosio zahtev. Jebeni amateri.

Ja imam 20mbps i 3 STB uredjaja. Doduse morali su da mi smaknu HD kanale zbog te brzine.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...