September 2, 20205 yr pričam sad napamet u generalnim postavkama zvuka odaberi da je prvi jezik engleski
September 2, 20205 yr Tako je, ja to uradio zbog snukera. To kad promijeniš ionako kači samo Eurosport i eventualno neki crtać na HBO koji ima dual audio. Na sve ostalo ne utiče nikako.
September 2, 20205 yr Meni u meniju pod video/audio settings nudi samo dve opcije: video encoding (abr ili cbr) i video quality. Nema trece..
September 2, 20205 yr Ocigledno ne gledam gde treba. Evo sad gledam u android meniju i dalje nisam uspeo. U podesavanjima za uredjaj sam promenio jezik u engleski, ali to se odnosi samo na interfejs. U podesavanjima za audio imam opcije za Dolby Sounds, Digital Audio Format (hdmi, spdif, auto), HDMI Audio Mode (stereo ili passthrough) i DTS sounds.
September 2, 20205 yr 25 minutes ago, Jimmy Kowalski said: Ocigledno ne gledam gde treba. Evo sad gledam u android meniju i dalje nisam uspeo. U podesavanjima za uredjaj sam promenio jezik u engleski, ali to se odnosi samo na interfejs. U podesavanjima za audio imam opcije za Dolby Sounds, Digital Audio Format (hdmi, spdif, auto), HDMI Audio Mode (stereo ili passthrough) i DTS sounds. Idi na Eurosport pa EON pa podešavanja pa jezik pa jezik zvuka podesi na engleski. Vrati se na Eurosport pa promeni na neki drugi kanal pa se vrati na Eurosport. Mora da radi.
September 2, 20205 yr Ne mogu da pronadjem u meniju tu opciju jezik zvuka. Da li je nemam uopste ili je negde sakrivena, ne znam. No, nije toliko ni bitno, ionako ne gledam mnogo Eurosport, izdrzacu i sa nasim komentatorima to malo tenisa sto gledam..
September 2, 20205 yr 38 minutes ago, Jimmy Kowalski said: Ne mogu da pronadjem u meniju tu opciju jezik zvuka. Da li je nemam uopste ili je negde sakrivena, ne znam. No, nije toliko ni bitno, ionako ne gledam mnogo Eurosport, izdrzacu i sa nasim komentatorima to malo tenisa sto gledam.. Ukoliko imaš ovaj daljinski klikneš na veliko dugme E. Dobiješ ovo:
September 2, 20205 yr Da, zato i ne mogu da pronadjem. Nemam sve te opcije pod jezik. Imam samo prve tri (jezik interfejsa, tastature i voice). Ostale opcije nemam.. edit: A imam taj isti daljinski, naravno.. Edited September 2, 20205 yr by Jimmy Kowalski
September 2, 20205 yr Podesiš jezik zvuka na engleski. Ja radije ne bi gledano USO nego da slušam Srkija kao komentatora. Ako nemaš daljinski sa velikim E dugmetom onda imaš neki drugi ko zna koji paket.
September 2, 20205 yr Just now, Jimmy Kowalski said: Da, zato i ne mogu da pronadjem. Nemam sve te opcije pod jezik. Imam samo prve tri (jezik interfejsa, tastature i voice). Ostale opcije nemam.. E pa onda ništa. Mute.
Create an account or sign in to comment