Jump to content
IGNORED

Kablovska TV


melankolic

Recommended Posts

3 hours ago, Jozef K. said:

Da li je i HBO otključan? Vidim ovi Apoloovi kanali ferceraju, a HBO i dalje piše da nemam prava. EON Full korisnik sam.

 

Za HBO treba da se aktivira promo paket na mojsbb.rs

Link to comment
Ma ja imam već HBO paket al nemam ove hbo filmove iz video kluba. Jel može to da se otključa?
Ima jedna brineta sa kestemjastim ocima, ona zna odgovor na tvoje pitanje. Radi u korisnickom centru sbb :D
Link to comment

Pustaju ti nesto bolje ? :)

 

 

Inace..sinoc me zove neka devojka, predstavi se i kaze da je iz mts-a i da zeli da mi ponudi paket net+tv i valjda mobilni..Kada sam rekao da sam pri SBB-u, totalno bez blama me pitala do kada imam ugovor sa njima.

 

Znaci..pizda im materina bezobrazna naprednjacka.

Link to comment
2 minutes ago, SNARC said:

Pustaju ti nesto bolje ? :)

 

 

Inace..sinoc me zove neka devojka, predstavi se i kaze da je iz mts-a i da zeli da mi ponudi paket net+tv i valjda mobilni..Kada sam rekao da sam pri SBB-u, totalno bez blama me pitala do kada imam ugovor sa njima.

 

Znaci..pizda im materina bezobrazna naprednjacka.

Dobro što ti nije rekla, "znam, ugovor vam ističe 31.03.2021, da li bi ste prešli posle toga kod nas?"

 

Nije da se nije dešavalo ljudima... :fantom:

  • +1 1
Link to comment

Meni su dolazili par puta na vrata. Scenario je išao u pravcu koliko plaćate TV i net... pa kao da mi oni ponude jeftinije. Sad toga nema zbog epidemije.

Edited by msv
Link to comment
Meni su dolazili par puta na vrata. Scenario je išao u pravcu koliko plaćate TV i net... pa kao da mi oni ponude jeftinije. Sad toga nema zbog epidemije.
mene redovno zovu da me pitaju koliko placam rachune koje njima placam, kad mi istiche ugovor sa njima, da li bih preshla na njihove usluge dok sam na njihovim uslugama, da li koristim usluge nekog kablovskog operatera, i konachno, da hitno u septembru moram da potpishem ugovor koji mi istiche u februaru sledece godine. inache ce da mi isjljuchi sve. ozbiljne glupache sede tamo :isuse:

sent from bubamoto

Link to comment

supernova za supernovu, mts za supernovu, supernova za radijus vektor, mts za mts, svi za sve pod kapom istog gospodara. i to krmache neke shto bi da se raspravljaju i prete, da nisu zabavne po modelu one muchenice staforda jovane sa hepija, dosad bih se naprijavljivala harasiranja isuse.gif

i komunikacija koja redovno sadrzi detalj "gospodjo vi ne razumete, mi cemo da vam iskljuchimo" ph34r.gif

sent from bubamoto





  • Haha 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...