Jump to content
IGNORED

Kablovska TV


melankolic

Recommended Posts

1 hour ago, Renegade said:

 

Za HBO treba da se aktivira promo paket na mojsbb.rs

 

Ne nudi mi ništa tako. Mislim da je nekada stajalo na prvoj strani. Sada koliko kapiram aktivirao bih kupovinu paketa, a ne promo.

Link to comment

Moguće da nije svima u isto vreme dostupno. Refrešuj kasnije, na prvoj strani kad se uloguješ pa desno treba da bude "novogodišnja hbo premium paket promocija" baner.

  • Hvala 1
Link to comment
23 minutes ago, Jimmy Kowalski said:

Kada se ulogujes na MojSBB, treba da se klikne na HBO Premium promo i onda ce biti otkljucan..

Ja sam aktivirao, pod dokupljene opcije mi stoji HBO Premium, ali HBO ne radi. Ni na TV, ni na box-u ni na aplikaciji - kao da nije ukljuceno?

Link to comment
1 hour ago, SNARC said:

Pustaju ti nesto bolje ? :)

 

 

Inace..sinoc me zove neka devojka, predstavi se i kaze da je iz mts-a i da zeli da mi ponudi paket net+tv i valjda mobilni..Kada sam rekao da sam pri SBB-u, totalno bez blama me pitala do kada imam ugovor sa njima.

 

Znaci..pizda im materina bezobrazna naprednjacka.

 

Tebe zvali, nama zvonili 4x za 10 dana na vrata, poslednji put je bilo pola 7 uveče. Ko Jehovini svedoci, jbt.

Link to comment
a kao sbb je bolji, meni poslali poštom ugovor da potpišem iako im to nisam tražio :dry: ugovor sa njima mi je istekao 2014 I am free as a bird :happy:
a to posebno zivcira, ugovor bez ugovorne obaveze, to je najstrashnija stvar u tom kosmosu.

sent from bubamoto

Link to comment

Mom tastu istekao box4 paket i ponudili mu mesec dana gratis pri potpisivanju ugovora... kad im je rekao da ce pogledati sta drugi operateri nude riba zvala i ponudila 5 meseci gratis  da bi posle par dana zvala druga i rekla da ipak ne moze 5 nego 4 mesecam

 

tast je oterao gde treba i evo ga lista net i trazi nesto drugo

 

inace vrhunski bezobrazluk je to sto za isti novac nude i adsl 20mb neta i optiku od 100mb .... znaci ako nemas tehnicke mogucnosti za optiku jebi se sirotinjo i placaj sta ti dajemo ....

  • +1 1
Link to comment

Ugovor sam zaključio 26.05. uz akciju 6 meseci za dinar i sad mi poslali račun na 600 i neki dinar, a ja računao da je i novembar za 1dinar. Jebo im pas mater lopovsku, još mi kažu da je ugovor zaključen 23.05. a tad sam samo otišao da overim ponudu i uslove. Slepci, nije problem u parama koliko u principu, pri tom smo imali smetnje na netu puno puta.

 

Idem da presavijem tabak :fantom:

Link to comment

Uvek tako obračunavaju po danima pa koliko ti ostane do kraja meseca kada ističe akcija toliki račun.

 

Inače, pustiše mi hbo 15 minuta posle aktivacije promocije.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...