Jump to content
IGNORED

Kablovska TV


melankolic

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Mada pretpostavljam da je najverovatnije EON geo-locked (što bi se možda i moglo zaobići sa VPN) , razmišljao sam o opciji da za par meseci, kada budem u Srbiji, uzmem EON paket, da bih probao da ga koristim u inostranstvu. Prvenstveno zbog nekih kanala koji nedostaju preko NetTV Plus opcije. Da li je neko na forumu već probao, i ako jeste, kakvi su utisci?

Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk

Link to comment
Mada pretpostavljam da je najverovatnije EON geo-locked (što bi se možda i moglo zaobići sa VPN) , razmišljao sam o opciji da za par meseci, kada budem u Srbiji, uzmem EON paket, da bih probao da ga koristim u inostranstvu. Prvenstveno zbog nekih kanala koji nedostaju preko NetTV Plus opcije. Da li je neko na forumu već probao, i ako jeste, kakvi su utisci?

Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk


zasad radi sasvim dobro preko VPN-a nakacenog na BG-ZG... app barem

Inviato dal mio Redmi 4 utilizzando Tapatalk

Link to comment
zasad radi sasvim dobro preko VPN-a nakacenog na BG-ZG... app barem

Inviato dal mio Redmi 4 utilizzando Tapatalk

Ja sam mislio da uzmem i set top box, mada na sajtu piše da je van SBB mreže dostupno svega 70% kanala, bez navođenja koji kanali su u pitanju. Meni je prvenstveno, osim SK, bitan Eurosport (koji je izbačen iz NetTV Plus pretplate) i HBO...

Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk

Link to comment
1 hour ago, Hobbit slayer said:

Ja sam mislio da uzmem i set top box, mada na sajtu piše da je van SBB mreže dostupno svega 70% kanala, bez navođenja koji kanali su u pitanju. Meni je prvenstveno, osim SK, bitan Eurosport (koji je izbačen iz NetTV Plus pretplate) i HBO...

Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk
 

SK i Nova i N1 ne rade bez VPN, ostalo šljaka

Link to comment
SK i Nova i N1 ne rade bez VPN, ostalo šljaka
Dao mi je drugar njegov login, pošto ima SBB pretplatu, pokrenuo sam VPN preko ExpressVPN i šljaka sve OK... [emoji7]

Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk

Link to comment

Ma ko zna sta ce sve da rade.
Sada sam pogledla prilog. Kakvo je to govno od coveka, puuuu

Solak ostetio grad za 2 vrtica, a sta vi radite #&@%!&+£+¥@,-^@@%!^!!!!

Link to comment

Zvali me iz call centra SBB, ponudili EON paket. Sad imam trio gold, nude istu cenu prvih 12 meseci a posle je 170 din skuplje. Zvuci mi ok, bice mi tv smart.

Da li je neko ovde uzeo taj novi paket, sta jos dobijam?

Link to comment
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...