Jump to content
IGNORED

Kablovska TV


melankolic

Recommended Posts

5 hours ago, renne said:

DA. u fazi ukidanja je D3i i svi prelaze na EON pa dosta većim cenama od sadašnjih

 

Koje sad vece cene od sadasnjih? Mislis na vece cene od sadasnjih za EON pakete ili jos vece?

Link to comment
 
Koje sad vece cene od sadasnjih? Mislis na vece cene od sadasnjih za EON pakete ili jos vece?
Pa prebacuju d3i sa valjda 999 na eon od 1599, ili kako već
Link to comment

Meni je EON FULL jeftiniji od Trio Gold Extra...zato sam pitao. Nego cekam avgust da ukinu ovo sto su dali dzabe. U svakom slucaju cu insistirati na HBO paketu, posto mi je net sasvim dobar i kad je 150mbps. A PInk paket me, naravno, ne zanima, tako da mi najskuplji EON ne igra uopste

Link to comment
8 hours ago, Frank Pembleton said:

Ama ljudi i kod njih i recimo u Telenoru je sve to dosta "opciono".

Ja sam imao ortaka koji je radio "na pultu" i istice mi UO i ja ga nazovem da pitam jel moze nesto da mi isposluje:

On odgovara : Jbga blokirali su nam, imali smo lepe mogucnosti da odobravamo popuste i to , ali izgleda da su nas iz centrale provalili da se ugradjujemo i blokirali me.Pa mi dao mejl na koji da saljem upit i da pitam "da mi rese dilemu" da li da prenosim broj ili ne... ;)

Vrlo brzo su se javili sa lepom ponudom...

Ovo pricam ne da bi se hvalio , nego da predocim da tu ima prostora ihaha...

 

A da, sad jeste prilika MTS u naletu dobio direktivu da napadne SBB i ne zale para....

SBB uzvraca udarac-krenuo po bloku 44, nude dosta dobre uslove, i za pojedince, a i zgradama nude pogodnosti, samo da ih puste da udju. pritom, nije potrebno preko 50% stanara, dovoljna je dozvola predsednika sz.

Link to comment
Eto da ne kukaš više...




...shiit has hit the fan...


BTW, ovde u 70. mi došli na vrata akviziteri Supernova operatera, da pitaju gde stanuje upravnik SZ.
Po nekim informacijama , dovoljno je da im on potpiše i kao, ne trebaju im potpisi stanara...
Meni to čudno al ajde...




...shiit has hit the fan...

Link to comment

Je li neko koristio EON aplikaciju iz inostranstva, radi li, šta može da se gleda? Koliko vidim mogu neki domaći i regionalni kanali i to je sve.

 

Da li je neko probao sa nekim VPNom, i kojim, pa da može da gleda sve?

Link to comment
13 hours ago, Frank Pembleton said:

BTW, ovde u 70. mi došli na vrata akviziteri Supernova operatera, da pitaju gde stanuje upravnik SZ.
Po nekim informacijama , dovoljno je da im on potpiše i kao, ne trebaju im potpisi stanara...
Meni to čudno al ajde...




...shiit has hit the fan...
 

nije da sam to rekao u prethodnom postu. :D  

 

zapravo, verovatno im nikad nije ni bilo neophodno da imaju 50% stanara, samo ih je boleo djoka da dodju za manje od toga.

Link to comment
1 hour ago, hazard said:

Je li neko koristio EON aplikaciju iz inostranstva, radi li, šta može da se gleda? Koliko vidim mogu neki domaći i regionalni kanali i to je sve.

 

Da li je neko probao sa nekim VPNom, i kojim, pa da može da gleda sve?

 

Sa NordVPN-om, bilo koji srpski / bosanski / slovenački server na koji sam se nakačio radi SBB EON bez problema.

Link to comment
nije da sam to rekao u prethodnom postu. [emoji3]  
 
zapravo, verovatno im nikad nije ni bilo neophodno da imaju 50% stanara, samo ih je boleo djoka da dodju za manje od toga.
Različite stvari pričaš. Ovde traže saglasnost za radove, ne za potpis ugovora.
Ta prošla priča je bila o tome koliko sigurnih mušterija traže.
Ja sam u soliteru u 45-om potpisivao za "ulaz sa optikom" i pritom im rekao da neću potpisati ugovor...




...shiit has hit the fan...

Link to comment

Samo da prijavim da sam zamenu starog daljinskog na sbb resio elegantno pozivom call centra, ljubazna operaterka unela zahtev i novi daljinac sa 2 AAA baterije stigao brzom postom na adresu posle par dana, bez naknade.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...