Jump to content
IGNORED

Kablovska TV


melankolic

Recommended Posts

2 hours ago, Marvin (Paranoid Android) said:

 

Sa NordVPN-om, bilo koji srpski / bosanski / slovenački server na koji sam se nakačio radi SBB EON bez problema.

 

Danke. Koliko košta taj NordVPN?

Link to comment
7 minutes ago, hazard said:

 

Danke. Koliko košta taj NordVPN?

 

$2.99 mesečno na tri godine ugovor, sića.

 

Koristim ga od januara, bez ikakvih problema. Nekad naletiš na spori server, ali ima kretenski broj servera u svim državama, samo promeniš. Pre sam bio na PIA, ali oni nisu imali servere nigde blizu Balkana, i NordVPN je sasvim okej. Ako hoćeš nešto fensije, ExpressVPN.

 

 

Link to comment

vezano za eon pakete- kakva su iskustva sa eon aplikacijom na smart tvu?

imam problem sa kablovima pa me zanima na sta lici ovakva verzija i koliko stuca...

Link to comment
On 1.6.2019. at 11:37, hazard said:

Je li neko koristio EON aplikaciju iz inostranstva, radi li, šta može da se gleda? Koliko vidim mogu neki domaći i regionalni kanali i to je sve.

 

Da li je neko probao sa nekim VPNom, i kojim, pa da može da gleda sve?

Sa IPVanish radi sve. Sa nečim drugim nisam probao.

 

edit: Sad vidim da je već odgovoreno, kasnim...

Edited by werbatim
Link to comment
On 1.6.2019. at 16:06, maharaja said:

baš SK radi bez VPN, i N1, Nova i još par. Ostalo menjaš VPN, Slovenija ili Srbija, pa radi sve

 

edit: ja cepam IPVanish godinama, uvek imaju srpske servere plus radi na svim platformama. Android box, vpn i EON.

 

edit 2: moguće da SK i tako ti rade bez VPN preko bare, a ne u Evropi.

 

Koliko placas VPN?

Link to comment
On 1.6.2019. at 20:41, jorma shparga said:

vezano za eon pakete- kakva su iskustva sa eon aplikacijom na smart tvu?

imam problem sa kablovima pa me zanima na sta lici ovakva verzija i koliko stuca...

 

OK šljaka i na Samsungu, povremeno  ali retko ima blackout ali se posle nekoliko sekundi program vrati i nastavi strim. Sporije se menjaju kanali (recimo 3-5 sekundi) i ume da zabaguje ako hoćeš nešto da pogledaš unazad. Ali generalno 4 zvezdice

Link to comment

masinerija je u punom zamahu, u informeru tekst koji se poziva na analizu necega sto se zove Antidot, ceo tekst je spektakl, ali naslov je bogovski. izgleda da su bas u frci oko kopernikusa i gudvila koje je nastao tom transakcijom. 

 

 

ANTIDOT: Sumnjiva transakcija na regionalnom tržištu: DRAGAN ŠOLAK NOVCEM "BC PARTNERS" PLAĆA 220 MILIONA EVRA ZA FIRMU PRED BANKROTOM!?

 

 

Link to comment

Jel moze 2 androida da se prikljuce na isti EON nalog? Telefon imam vec a ne mogu android box da prikljucim.

Inviato dal mio Redmi 4 utilizzando Tapatalk

Link to comment
Trebalo bi da može 5 uredjaja/i ili browsera.
3 istovremeno ako sam razumeo, negde se pise da moze smartTv, android i apple pa posumnjah samo po jedan. Ne da mi da aitiviram preko moj Sbb aplikacije. Mozda jer imam par meseci zaduzenja.

Inviato dal mio Redmi 4 utilizzando Tapatalk

Link to comment

A zasto vise oni erotski kanali nisu pod sifrom, tj zasto ne trazi vise pin?I jel to sad opet neka akcija pa su i oni otkljucani i kako ih staviti pod sifru ili eliminisati?Klinac uzme daljinski i vrti programe :frust:

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...