Jump to content
IGNORED

Kablovska TV


melankolic

Recommended Posts

1 minute ago, mlatko said:

3 istovremeno ako sam razumeo, negde se pise da moze smartTv, android i apple pa posumnjah samo po jedan. Ne da mi da aitiviram preko moj Sbb aplikacije. Mozda jer imam par meseci zaduzenja.

Inviato dal mio Redmi 4 utilizzando Tapatalk
 

 

 

Spoiler

eonhijg5.png

 

 

S tim što je to u praksi 3 pošto sam 2 dao roditeljima da i oni koriste, TV aplikacija se računa odvojeno.

 

 

 

7 minutes ago, SDSG said:

A zasto vise oni erotski kanali nisu pod sifrom, tj zasto ne trazi vise pin?I jel to sad opet neka akcija pa su i oni otkljucani i kako ih staviti pod sifru ili eliminisati?Klinac uzme daljinski i vrti programe :frust:

 

 

Ako je u pitanju EON Box, možeš u meniju podesiti da radi. odeš na Settings/Parental Ratings, pa podesiš.

Link to comment
Zavisi kakav nalog
Ako je totalov samo jedan može da radi u jednom trenutku
To je, znaci ako ocu da gledam na tv moram da (diz)aktiviram. posle mogu da vratim ili cekam da istekne mesc?

Inviato dal mio Redmi 4 utilizzando Tapatalk

Link to comment

Ništa ja tebe ne kapiram više
Ako imaš total nemaš kod. Ako imaš eon kao samostalni, i eon u srbiji onda imaš kod.
Za app koji ude.na telefon, tablet ne treba kod

Link to comment
Ništa ja tebe ne kapiram više
Ako imaš total nemaš kod. Ako imaš eon kao samostalni, i eon u srbiji onda imaš kod.
Za app koji ude.na telefon, tablet ne treba kod
ocu da gledam bez antene i risivera Eon preko (bukvalno preko [emoji38] ) smart box-a... ako moze

Inviato dal mio Redmi 4 utilizzando Tapatalk

Link to comment
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...