Jump to content
IGNORED

Kablovska TV


melankolic

Recommended Posts

2 minutes ago, radisa said:

Ma neće da daju ako ne pitaš...

A najozbiljnije ako pitaš da ti daju gratis HBO oni daju?...Jebiga meni to zvuči nerealno.

Link to comment
Just now, ronin said:

A najozbiljnije ako pitaš da ti daju gratis HBO oni daju?...Jebiga meni to zvuči nerealno.

Ma rat je, čoveče, daju svašta...

 

Kolegnica je u MTS-u sa 3 meseca za dinar ispregovarala 8 meseci za dinar i dodatni paket...

Link to comment

dakle trzishte je bukvalno slobodno i neka pobedi najbolji a mi o tome nismo obaveshteni? :D

 

na vektoru i dalje hbo otvoren izvan svog paketa. znachi chekam da ga zatvore i pretim da idem u sbb, sa ciljem da ostanem kod vektora bez ugovora i sa fri hboom :hihi:

 

 

Link to comment
21 minutes ago, radisa said:

Ma neće da daju ako ne pitaš...

meni su dali gratis HBO i Pink paket, a ništa ih nisam pitao

jesenas u oktobru oni iz SBB mene zvali i ponudili mi da pređem na neki drugi paket i dali mi ovo za dž

 

Edited by omiljeni
Link to comment
5 minutes ago, ronin said:

:laugh:...A jebem mu sve...Zar nije to onda premium paket koji košta 5.000 rsd?

ne, paket se zove Digitalni Trio Gold.

koliko sam skontao sada više ne postoje ti stario duo/trio/silver/gold paketi, a plaćam godinu dana oko 3000 din, pa onda u drugoj godini oko 3500 din

jedino što mi pada na pamet je da su mi to dali jer su me pre toga zvali 50 puta i svaki put u sam ih otkačio odmah u startu. Moguće da sam tako dobio neki leverage, nemam pojma.

 

Link to comment

Ama ljudi i kod njih i recimo u Telenoru je sve to dosta "opciono".

Ja sam imao ortaka koji je radio "na pultu" i istice mi UO i ja ga nazovem da pitam jel moze nesto da mi isposluje:

On odgovara : Jbga blokirali su nam, imali smo lepe mogucnosti da odobravamo popuste i to , ali izgleda da su nas iz centrale provalili da se ugradjujemo i blokirali me.Pa mi dao mejl na koji da saljem upit i da pitam "da mi rese dilemu" da li da prenosim broj ili ne... ;)

Vrlo brzo su se javili sa lepom ponudom...

Ovo pricam ne da bi se hvalio , nego da predocim da tu ima prostora ihaha...

 

A da, sad jeste prilika MTS u naletu dobio direktivu da napadne SBB i ne zale para....

Link to comment

D3i imam, nisam presao na EON. najsocijalniji paket , mislim 999 rsd. Sve su pre par nedelja otkljucalji. i HD kanale i HBO i cinemax i XXX ...

 

ako nekome treba nesto jeftino a do jaja na MTS ADSLu tesko bolje od ovoga moze, mada nisam siguran da i dalje prodaju bilo sta sto nije EON

 

 

Link to comment

Koliko sam čuo, uskoro se ukida d3i, a sadašnjim korisnicima (van SBB-ove mreže) će biti ponudjeno da predju na EON, ali ne ovaj (hibridni) box kao što mi imamo, nego samo OTT (nema DVB-C)...

Edited by Jeremija
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...