Jump to content
IGNORED

Kablovska TV


melankolic

Recommended Posts

Zasto ??    Ja ovde imam 1Gbps/50Mbps na koaksionom kablu, izmereno 850-900+    (FTTB tehnologija, fiber do zgrade, unutar zgrade samo koaks)
 
 
Izvlače običan kabl, nema optike do zgrade
Link to comment
2 hours ago, Strucnjak said:

Da li mogu kao korisnik Radijus vektora da otkazem ugovor novom provajderu Supernovi i predjem u SBB?  Ugovor sam produzio negde u avgustu prosle godine, al posto je izbor provajdera postao politicko pitanje radije bih da novce dajem Solaku nego burazerima. Ima tehnickih uslova, sbb je razvuko optiku u ulazu.

Zakon kaze da mozes.

Edit

Isto vazi i za sbb, svako moze da raskine ugovor, jedino sto mogu da naplate je razlika koju si kao korisnik ostvario potpisivanjem ugovora, npr 6 meseci za dzabe, tih 6 meseci jedino mogu da naplate i to je sve. Ovo vazi i za mobilne telefone i sl.

Edited by djeneralche
Link to comment
2 hours ago, Strucnjak said:

Da li mogu kao korisnik Radijus vektora da otkazem ugovor novom provajderu Supernovi i predjem u SBB?  Ugovor sam produzio negde u avgustu prosle godine, al posto je izbor provajdera postao politicko pitanje radije bih da novce dajem Solaku nego burazerima. Ima tehnickih uslova, sbb je razvuko optiku u ulazu.

isto se spremam :lolol:

 

pratimo situaciju.

 

Link to comment

Danas me zvali iz SNS neke izmisljene firme, prave kao istrazivanje da li su ljudi zadovoljni uslugama SBB-a, pa proveravaju da li sam njihov korisnik. Ne vidim bas svrhu popisivanja ko je na SBB-u, sta im znace te informacije..

Link to comment

Čitao članak pre neki dan, kao  zahvaljujući kupovini Kopernikusa imaju 450,000 novih korisnika, how yes no...

 

 

Ne znam koga još mogu da kupe, Sat-Trakt, Exe Net i slično, polako ponestaju opcie.

Link to comment

Pa da, te koje jos mogu da kupe, to su sve sitne ribe. Ostaje da pokusavaju da direktno otmu SBB-u korisnike, tako sto ce npr. dati neke lude promo akcije za dz. Tu negde i vidim logiku za popisivanje, ali opet mogu i bez toga da odstampaju brosure za Telekom i ubace u svim zgradama u sanducice..

Link to comment

onaj kds mi je enigma. to je ptt, valjda, a emituje i n1 i arenu, i sport klubove, a nema novu ni super star. ko li će to da pazari?

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...