Jump to content
IGNORED

Kablovska TV


melankolic

Recommended Posts

gospa bubo, bezi koliko te noge nose. dva dana nemam internet, vise im tehnicka podrska ne funkcionise, raspad sistema. bolje idi kod djilka i solasa. ja sam resio da ne produzavam ugovor, poludeo sam.

moram prvo da dodjem u poziciju da ne obnovim ugovor. shto svakako ne nameravam, tj da obnovim.

 

ima interneta, bilo je nekih malih prekida pre dve nedelje, ali nishta shto glupi vektor nije vec radio...

 

a shta radi taj broj 19blabla?

 

sent from bubamoto

 

 

 

Link to comment
3 minutes ago, gospa buba said:

moram prvo da dodjem u poziciju da ne obnovim ugovor. shto svakako ne nameravam, tj da obnovim.

 

ima interneta, bilo je nekih malih prekida pre dve nedelje, ali nishta shto glupi vektor nije vec radio...

 

a shta radi taj broj 19blabla?

 

sent from bubamoto

 

 

 

Mislim da ovom promenom stices pravo...Al moras biti brza, da ne kazem "proaktivna"

Link to comment
moram prvo da dodjem u poziciju da ne obnovim ugovor. shto svakako ne nameravam, tj da obnovim. 
ima interneta, bilo je nekih malih prekida pre dve nedelje, ali nishta shto glupi vektor nije vec radio...
 
a shta radi taj broj 19blabla?
 
sent from bubamoto
 
 
 
Pa podrška
Link to comment
Mislim da ovom promenom stices pravo...Al moras biti brza, da ne kazem "proaktivna"
u kom smislu proaktivna? nemoj da me terash da moji ljudi jure njihove ljude, nemamo kad moji ljudi i ja :hihi:

sent from bubamoto

Link to comment
25 minutes ago, gospa buba said:

pa.kad je nastupila promena majku mu, sad moram da trazim ono pismo.

sent from bubamoto
 

zvanično 1.4.

poluzvanično 22.3.

Imate još vremena, ali ne oklevajte

Link to comment

Bogami, će da oklevamo :happy:

Jeste verovatno fakat da će kad istekne ugovor sa UM, njihovi kanali da nestanu, al šta je tu je.

I ja sam na ugovoru, kombo paket i vidim da brzinu ne diraju (imam 75/5), a u tv paket ubaciše i sve Arene i trilion Pinkovih kanala, plus još nekog treša.

Sad čekam račun da vidim samo da li će (najverovatnije) da ispoštuju popust koji imam, 6 meseci upola

 

Alternative kod nas preko Dunava nema, barem žičane varijante. Samo Vdsl i to kako gde, eventualno ako Telekom ubaci optiku u neko vreme, pa da može bar

da se uzme EON za gledanje. Doduše, može i sad, ali sa max 20 Megabita mož se duva u frulu

Link to comment
2 minutes ago, radisa said:

Rts hoce da nema 48 sati back?

 

Oni nisu normalni, jel?

Magovi marketinga i televizije su im objasnili da "ako bi uspeli to da ukinemo, svi bi koristili PTC Planetu za propustene emisije i mi bi onda krenuli da naplacujemo i ...".

Covek je ovo slusao na "prezentaciji" i mislio je da su mu nesto sipali u vodu....

Link to comment
Magovi marketinga i televizije su im objasnili da "ako bi uspeli to da ukinemo, svi bi koristili PTC Planetu za propustene emisije i mi bi onda krenuli da naplacujemo i ...".
Covek je ovo slusao na "prezentaciji" i mislio je da su mu nesto sipali u vodu....
Pa i naplaćuju dijaspori debelo, ali im baš i ne ide
Stoka bezrepa
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...