Jump to content
IGNORED

Kablovska TV


melankolic

Recommended Posts

Stb ili cam, ko šta voli (cam za novije tv koji imaju dvbt2, trebalo bi da su svi od 2015 pa na ovamo takvi)
I antena za zemaljski prijem, bilo vanjska ili sobna

Link to comment

e, rene,

a ako tv ima dvbt2 da li moze da se u njega utakne direkrno obicna antena, bez stb ili necega drugog? za gledanje ovih 'vazdusnih' kanala sa avale?

 

edit

i sta je to cam? bolje od stb, jeftinije?

Edited by foto
Link to comment
35 minutes ago, foto said:

e, rene,

a ako tv ima dvbt2 da li moze da se u njega utakne direkrno obicna antena, bez stb ili necega drugog? za gledanje ovih 'vazdusnih' kanala sa avale?

 

edit

i sta je to cam? bolje od stb, jeftinije?

može, naravno to i jeste poenta, utakneš antenu i gledaš

Link to comment
20 minutes ago, levi said:

kartica

 

praktičnije jer nema poseban daljinski, ali nema sve funkcije

ne može da snima i da vraća u nazad. ako ta antena plus uopšte ima vraćanje

dosta tv-a ima mogućnost snimanja tzv live programa, tj programa koji idu preko ugrađenih tunera, tako da može onda da se snima i tajm šiftuje

Link to comment

Imam pitanje za korisnike SBB D3 (mada možda i drugi nailaze na sličan problem) 

Kad vraćam neki crtani na Nick Jr, dešava se gubitak tona, ne svaki put ali dosta često. Onda moram da malo idem napred-nazad na << ili >> dugme da nekako povratim ton. Nisam primetila kad premotavam na neku emisiju na drugim kanalima. Šta to može da bude (osim da smo izlizali kanal sa Blejzom)? 

Link to comment

Ja odavno vise ne koristim d3 i presao sam na eon. Mislio sam da je d3 ukinut kad su uveli eon.
Uglavnom, nemamo problema sa Nick Jr, Blejz se vrti nonstop.

Ali znam kako ti je. Cele prosle nedelje hbogo nije hteo da mi pusti Pepeljugu, a pustao je sve ostalo bez problema pa sam i ja pomislio da se Pepeljuga pokvarila jer je cerka navikla da svakog dana pogleda scenu sa misevima i mackom bar 5 puta. Bilo vanredno stanje u kuci zbog toga i onda juce proradi i Pepeljuga lol

Link to comment
1 hour ago, omiljeni said:

Ali znam kako ti je.

:cry:

Ovaj sad, za divno čudo, malo šara pa traži Male Gupije, nešto mu se sviđaju. Inače sam od Blejza flipnula ako mi veruješ. 

Nemam za sad EON jer sam relativno nov korisnik SBB pa mi taman istekao neki "6 meseci za 1 rsd" period, ne znam ni kad stičem uslov da se prebacim? 

Ako EON zahteva smart TV onda ništa jer ga još uvek nemam. 

Link to comment

Meni se to nekad zna dešavati ako puštam eon na prastarom laptopu koji je nema dovoljno jak CPU i memoriju da pušta HD kanale, a nekad se tako malo zablentavi i sa običnim kanalima. Ne bude tona nekoliko sekundi ili se zamrzne slika i slične stvari.

Ne mogu da se setim da li je bilo takvih problema sa d3

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...