Jump to content
IGNORED

Kablovska TV


melankolic

Recommended Posts

1 hour ago, gospa buba said:

sad kad se pominje nova s.

 

marketinshko chudo. dodje nam jutros od radijush vektora pismo u kome nas obaveshtavaju da menjaju ime u *supernova (!) i obecavaju dacedu nas uskoro zvati da nam ponude krsh i lom kablovskih chudesa. radijus je sad telekom. shta mogu realno da ochekujem, da ce da nude nov ugovor ili da pritiskaju nov paket u okviru starog ugovora?

 

imam viziju da ih se reshimo kolko god brzo mozemo, bez finansijske shtete, ako bude moguce...

 

 

Evo ovako, pošto je Radius sada mts, kod njih stvari ovako idu - kad istekne stari ugovor, po automatizmu se nastavlja sve po starom, ali bez svih pogodnosti i bonusa koji su bili prilikom potpisivanja originalnog ugovora, plus (što nije slučaj kod SBB-a) plaća se negde dodatnih 200 dinara dogod se ne potpiše novi ugovor.

 

S obzirom na dobro poznati odnos vlasti i UM grupe, a pošto si pomenula Novu S, nije realistično očekivati da će se ijedan kanal iz ponude UM grupe zadržati u paketima posle perioda u kojem je originalni ugovor imedju Radijus Vektora i njih sklopljen, znači ništa SK, ništa Nova S, Cinemania, itd.

 

 

Link to comment
33 minutes ago, Jeremija said:

 

 

Evo ovako, pošto je Radius sada mts, kod njih stvari ovako idu - kad istekne stari ugovor, po automatizmu se nastavlja sve po starom, ali bez svih pogodnosti i bonusa koji su bili prilikom potpisivanja originalnog ugovora, plus (što nije slučaj kod SBB-a) plaća se negde dodatnih 200 dinara dogod se ne potpiše novi ugovor.

 

S obzirom na dobro poznati odnos vlasti i UM grupe, a pošto si pomenula Novu S, nije realistično očekivati da će se ijedan kanal iz ponude UM grupe zadržati u paketima posle perioda u kojem je originalni ugovor imedju Radijus Vektora i njih sklopljen, znači ništa SK, ništa Nova S, Cinemania, itd.

 

 

drugim rechima chim istekne ugovor, adio dovidjenja.

koje su shanse da prekinu sve ugovore odmah i sklapaju nove, ko shto je sbb radio kad kupio ikom?

 

mislim, ne verujem da ce ovi zadrzati ishta neprijateljskih kanala i dok traju ugovori. radikali su to :s_w:

 

hvala :)

Edited by gospa buba
Link to comment
13 minutes ago, gospa buba said:

drugim rechima chim istekne ugovor, adio dovidjenja.

koje su shanse da prekinu sve ugovore odmah i sklapaju nove, ko shto je sbb radio kad kupio ikom?

 

mislim, ne verujem da ce ovi zadrzati ishta neprijateljskih kanala i dok traju ugovori. radikali su to :s_w:

 

hvala :)

 

 

 

Nema na čemu. :)

 

Ikom je, ako se dobro sećam, imao tranzicioni period u kom su nudili neke hibridne pakete, što im nije bilo teško pošto su ionako imali istog vlasnika. 

 

Ovde će to malo teže biti obezbediti, pa je moguće da će omogućiti onima koji su imali SK, N1 i slično (u paketima) da prekinu ugovor.

Link to comment
3 hours ago, werbatim said:

Okud ovo? Evo, baš gledam i ne vidim ih. Na kojim su pozicijama?

 

2 hours ago, renne said:

Ma nema, napisao sam već da nema

 

Izgleda da je lazna vest. Neko napisao na RTV Forumu.

Greška.

Izvinjavam se ljudi.

Link to comment
On 24.3.2019. at 13:04, Grunf said:

jel ima neko info da li ce, i kakva poboljsanja doneti ta supernova? renne, tebe gledam ;) 

ne znam kakva poboljshanja moze da donese neshto shto je kupio telekom. osim za ove sportashe. kod mene vec interneta ima pa nema svaki chas. shto se mene tiche zelim da mi ponude novi ugovor, pa da ga odbijem i sednem da sachekam da vidim kad ce na nestanu n1 i aldzazira, pa da se pakujem.

 

razmishljam dal bi se predomislila za mezzo?  verovatno ne, i radijus je imao viziju da pushta mezzo u shimanovcima i indiji, a nama ne, chime sam odavno zasrce ujedena :hihi:

 

 

Edited by gospa buba
Link to comment

a ne ja sam reshena da ratujem :hihi:

celu noc premeshtaju shemu: kcn sever, kcn kolubara, kcn smederevo, kcn jug, kcn jagodina, kcn junejmit. ziva nisam :s_w::rolf:

sent from bubamoto

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...