Jump to content
IGNORED

Kablovska TV


melankolic

Recommended Posts

37 minutes ago, Frank Pembleton said:

Ti si sto posto siguran da i SK i Arena mogu da biraju sta prenose? Mislim da uglavnom kod tih americkih sportova dobijas to sto dobijas?

Mada dobro NBA ima mozda vise utakmica ali sumnjam da tu ima nekog izbora...

 

 

U ovom slučaju, da. Već je levi napisao, priča se da će Arenin NBA paket ići sa po 8 utakmica po kolu.

Link to comment
Sigurno?

Mi u kući ne bi preživeli ako bi nam ukinuli PL na SK.

Odavno sam shvatila da nista nije sto posto sigurno, ali recimo da je ovo sigurno [emoji4]

Info je iz druge ruke, a nikada me bas nije prevario do sada, dugi niz godina unazad, ni za jedan sport, sto se tice ska

 

Secam se kada se iz benchmark foruma od januraa pre nekolilo godina trovalo i pricalo da pl prelazi na arenu, i to je bilo ludilo opste koje je zahvatilo naciju, sk nije hteo da izadje javno do skoro 1.avgusta kada je i pocela reklama za novu sezonu, iako je novi ugovor potpisan jos te zime.

 

Sto se tice nba njima se odavno ne isplati, iako imaju neki drugi paket po ceni i ponudi, a sledeci u Evropi kazu da imaju samo Francuzi. Pl je driga prica totalno.

 

Ovi upumpali nevidjenu lovu, peru pare ko zna sta rade i tako.

 

Link to comment

Kod nas je sve politika, a opsjednutost Vožda medijima je neviđena u svijetu do sad. Odlučio je da sjebe SBB, ma koliko naših državnih para to koštalo, jer je bitno da se samo jedna priča priča. 

Link to comment
16 minutes ago, Jeremija said:

 

 

U ovom slučaju, da. Već je levi napisao, priča se da će Arenin NBA paket ići sa po 8 utakmica po kolu.

Ja sam imao utisak da prenose više utakmica, ovo je baš malo. Nešto sam bio ubeđen da prenose 4-5 po kolu, verovatno mi se zbrljalo.. 

A to da Telekom očigledno upumpava pare snažno, ovo je čisto inaćenje sa SK, jbga lako im je sa našim parama...

Link to comment

neka im uzme Arena i špansku ligu ako može, kad se ovoliko sprdaju sa njom

 

stavili Primeru na SK10, u rezoluciji RTV Novi Sad, a na SK3 HD im ide engleska druga liga :isuse:

Link to comment

pa čemu im  služe SK od 4 do 10, kad ne mogu da se gledaju. sve se razliva, iza igrača ostaje fleka kad malo jače potrče. zašto nije sve u hd, kao kod Arene? 

Link to comment
49 minutes ago, čekmeže said:

Još kad bi stavili Lazu Bakmaza da komentariše primeru.

 

Lazo Bakmaz je doktor komentatorskog posla za likove koji prenose fudbal na Areni. Ono je tuga.

Link to comment
5 hours ago, ducca said:

Jebena Arena, na djoki ću gledati sad NBA. Jel to od sledeće sezone ili? 

 

Mogao bi SK da im uzme bar NHL kao utešnu nagradu...

 

Slazem se, jedino sam NBA gledao na SKu.

 

Nadam se da će O2 ubaciti koju tekmu.

Link to comment

Ma da, SK jprenosi 2-3 utakmice NBA nedeljno, jedna utorkom i/ili subotom plus taj termin u nedelju. NBA ne biraju za razliku od NFLa gde mi se cini da imaju najjaci paket kad sve zivo prenose i to lici da biraju. Ono sto mi se svidjalo poslednje 2-3 godine kod NBA na SK je sto su prenosili mnogo vise PO tekmi nego ranije, da li su im smanjili u tom paketu regularnu ili je sam paket takav ili sta, ali ovo je bio definitivno slucaj. I Radojevic i Plavsic su mi pristojni komentatori kakvih ima.

 

Sto se tice isplativosti, garant je mizerna, jbg ti rani termini su obicno ocajne utakmice, a ove dobre nema ogroman broj ludaka kao nas nekoliko koji ce da vilene po' noci i blenu u to. NFL sa te strane izgleda bolje jer ipak ide mnogo utakmica u 19h i 22h tokom regularne. Voleo bih da ostane na NBA na SK, ali necu se nesto potresti ako predje, reddit i league pass, snalazicemo se.

Link to comment

Ionako će ljudi koji baš prate NBA pronalaziti stream-ove, kao što sada rade za noćne utakmice.

A i kako neko reče Arena ima dobre komentatore za NBA pa je bar sa te strane ok da Arena preuzme.

Edited by salerokada
Link to comment

Ček da se vidi šta je to što je Arena uzela. Taj SK paket je normalan standardni paket koji imaju skoro svi u Evropi. Ja ne znam da li neko još ima taj paket koji imaju Španci. 

Link to comment
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...