Jump to content
IGNORED

Kablovska TV


melankolic

Recommended Posts

Za PL je bilo mnogo price, u vise navrata i to je trajalo mesecima jednom, naravno ni i od istine, pa se samo pitam da li je patka istih "makarena" ili nesto ozbiljnije ovog puta....

 

 

Link to comment

Što se mene tiče, i bolje da je na Arenama, SK je baš štekario sa utakmicama, dok će Telekom (pretpostavljam) ipak uzeti neki "normalniji" paket. Da ne pričamo o tome što su u zadnje vreme utakmice puštali na SK5 gde je slika katastrofalna, dok će na mts-u moći da biraju na koji od 5(6) HD kanala da stave utakmice.

 

 

E, da, ako EPG ne vara, ide za vikend Arsenal - Man Utd na SK4K...

Edited by Jeremija
Link to comment
4 hours ago, Jeremija said:

Što se mene tiče, i bolje da je na Arenama, SK je baš štekario sa utakmicama, dok će Telekom (pretpostavljam) ipak uzeti neki "normalniji" paket. Da ne pričamo o tome što su u zadnje vreme utakmice puštali na SK5 gde je slika katastrofalna, dok će na mts-u moći da biraju na koji od 5(6) HD kanala da stave utakmice.

 

 

E, da, ako EPG ne vara, ide za vikend Arsenal - Man Utd na SK4K...

Ti si sto posto siguran da i SK i Arena mogu da biraju sta prenose? Mislim da uglavnom kod tih americkih sportova dobijas to sto dobijas?

Mada dobro NBA ima mozda vise utakmica ali sumnjam da tu ima nekog izbora...

Link to comment

nije da nema biranja, zavisi koliko su spremni da plate. SK valjda ima taj najjeftiniji paket, jedna utakmica u nedelju uveče, i još 1 do max 2 drugim danima. možda čak za te dodatne prenose i doplaćuju. a imaš svako veče strimove španske  televizije npr. navodno Arena treba da uzme taj paket, 8 utakmica nedeljno

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...