Jump to content
IGNORED

Kablovska TV


melankolic

Recommended Posts

pa dobro, ne mora SBB da traži pare od pink TV ali može i da ne prihvati da ih plaća.

 

tamo dole na selu ja imam "total" koji emituje i hrvatski i bosanski N1. dosta njih ima total, telekom imaju oni koji ma treba i internet i fiksni telefon (koji je u izumiranju)

Link to comment
28 minutes ago, djordje geprat said:

nešto mi ne štima u mojoj ili tvojoj logici ili u saopštenju

tumačim da od sada SBB nije u obavezi da emituje pink a da je do sada to morao da radi. da sada SBB može da im poruči da ne mora džabe da ih emituje već da ako pink hoće da bude u SBB ponudi treba da plati. da su sešto zajebali ako rade po SNS nalogu.

 

grešim li?

 

 

Sa Pinkom već imaju potpisan ugovor, o distribuciji ne samo osnovnih, nego i tematskih paketa. Biće problem sa O2, Prvom i ostalom bagrom koju je znamo ko kupio.

Link to comment

Verovatno se priprema teren da kad krene kampanja za neke izbore ili šta god cela ta bulumenta vođinih kanala zacepi cenu SBB-u da bi bili kod njih, i ond a SBB to odbije kao ucenu , a onda vođa i telekom krenu u kampanju da SBB širi medijski mrak jer možete samo N1 da gledate na njegovoj mreži, a patriotski Telekom po cenu gubitaka omogućava srpskom narodu da vidi sveee...

Naravno da Telekom neće zapravo plaćati te naknade, ili hoće i knjižiti kao gubitak pokriven iz budžeta...

Link to comment

ako sbb izbaci pink može slobodno da zatvori radnju

- pa da li ste vi svesni armije žena koje uveče zasednu pred malim ekranima da prate turske serije, pa na tim serijama je pink zaradio status najgledanije komercijalne tv-je

Link to comment

Pre jedno 3 meseca sam išla do SBB ove poslovnice na Bulevaru, da se nešto žalim. Dok sam čekala red, prebrojala sam bar 4 babe koje su došle da raskinu ugovor. Pošto mi je taj broj osoba koje u jednom kratkom vremenskom periodu raskidaju ugovor bio nenormalan odmah sam ih svrstala u kategoriju onih kojima je naređeno da raskinu ugovor sa njima i da pređu na savršeni Lelekom.

Link to comment

ovde kod mene u zgradi je jesenas, uz našu saglasnost, izvedena instalacija za telekom. rečeno je da je bez ikakvih obaveza, ako neko bude hteo da može da se prikači. mi smo rezonovali sa: "konkurencija nije loša stvar".

 

tamo u selu su mi dovukli jedno 200 metara optičkog kabla i priključili na kuću. rekoše "da imate, besplatno je". posle toga je dosta njih uzelo one box pakete. sabrali da je isplatljivije od fiksnog telekoma + obimnijeg paketa total TV.

 

ne znam da li je moguće da total ubaci i internet pa da otkažem mobilni vipov.

Link to comment

Ne znam koliko se secate pocetka Total tv-a. Sigurno nekih dve tri godine nisu imali pink u ponudi. Svi u komsiluku su pitali "a jel ima pink?" a ja kad im odgovorim ne oni su svi od reda govorili "e pa nista onda".... toliko o tome koliko je sbb-u pink bitan

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...