Jump to content
IGNORED

Kablovska TV


melankolic

Recommended Posts

sad sam nešto preleteo na brzinu...ako nas samo prebacuju na taj hit paket to znači nema hbo...pošto su jajare verujem da će biti ta varijanta.

Ne znam ni po kom osnovu mogu i da povećavaju cenu, odnosno gde im je osnov da odrede cenu koja je viša od ikom cene a niža od njihove cene paketa?

Ma ludilo totalno, al naravno da će to tako proći.

Link to comment

na planiranju prodaje u radijus vektoru rade dresirani majmuni. nemam drugo objasnjenje.

 

uveli su kao neke nove usluge (koje sbb ima 6-7 godina), ali se te usluge nigde ne mogu videti na delu, nemaju nikakav show room, niti postoji mogucnost probnog perioda. samo mozes da potpises ugovornu obavezu dve godine unapred, za uslugu koja ne znas kakva je.

 

a gospodja u call centru je briljantna: 'pa nema niko to tako kao sto vi zamisljate, sta kao neki salon?!'

Link to comment
  • 2 weeks later...
On 4.6.2018. at 12:36, Apollo Creed said:

sad sam nešto preleteo na brzinu...ako nas samo prebacuju na taj hit paket to znači nema hbo...pošto su jajare verujem da će biti ta varijanta.

Ne znam ni po kom osnovu mogu i da povećavaju cenu, odnosno gde im je osnov da odrede cenu koja je viša od ikom cene a niža od njihove cene paketa?

Ma ludilo totalno, al naravno da će to tako proći.

 

došao i 1. jul 

 

uključili sve Sportklubove 1-10, hd, golf hd,  i ostavili hbo

 

mada ovi sportklubi od 4-10 kakvi su, nisu ni morali da ih puštaju :dry:

 

 

Edited by levi
Link to comment

Sad čitam, PTC je probao preko privrednog suda da zabrani "reemitovanje na platformi EON" ...

Pa spektakl!

Cenim da "RTS planeta" servis nije ispunio obećanu popularnost...

Link to comment

А шта је тачно у питању? Квалитет слике, стабилност, избор канала?

Мене су контактирали пре два дана и понудили интернет од 20 mb/s путем бежичне везе и све канале за 2000 месечно. То је кажу попуст од 25 посто. Тренутно имам сбб и то задовољство ме кошта 3300 месечно. 

Мене би од Ориона задовољило све што је на папиру али се плашим како ради тај бежични интернет, да ли штека и томе слично.

Link to comment

POgotovo beži od bežičnog interneta. Tu brzinu sigurno nećeš dobiti, eventualno 9, 10

A iptv, loš izobr kanala, loša slika, loš android box, mnogo kasni, nema HD kanala....

Link to comment

Ja kod Oriona imao adsl internet, i jedva se otkačio, nikad više ni prići njima!

Očajni u odnosu ka mušteriji, neznalice....

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...