Jump to content
IGNORED

Ljaptop


Musharaf

Recommended Posts

Kad već pitam:ima li neko od vas iskustva sa MSI laptopovima? nikad pre nisam čula za njih, a nude neke ultra tanke laptopove, npr. 13" od samo 1,4kg za nekih 600 eura.ultra slim12"koliko su uopšte ta ultra slim sokoćala pouzdana? ako može tako en general da se postavi pitanje.

Link to comment

hvala. ubedili me da je pouzdano, ali ako stoji u dnevnoj sobi.ali ne verujem baš u svoju sposobnost da sprečim komp da padne na neku betončinu kad mu se ćefne. idem ipak na tredicionalne vrednosti i nešto manji monitor.

Link to comment

A sta mislis o ovome ? https://thejoojoo.com/ili neki slican tablet (sad treba da izadje hp-ov ja mislim) koji fura w7Ili neki mek (to je vec ako ti treba komp za ozbiljnije stvari,ali je mnogo bolji od obicnog laptopa sa windowsom,od izgleda i dizajna do samog softvera koji je 50x bolji)apple.com/macbookili skuplja,ali tanja varijantaapple.com/macbookair

Link to comment
A sta mislis o ovome ? https://thejoojoo.com/ili neki slican tablet (sad treba da izadje hp-ov ja mislim) koji fura w7Ili neki mek (to je vec ako ti treba komp za ozbiljnije stvari,ali je mnogo bolji od obicnog laptopa sa windowsom,od izgleda i dizajna do samog softvera koji je 50x bolji)apple.com/macbookili skuplja,ali tanja varijantaapple.com/macbookair
Mislim da si promašio topik. Postoji adekvatniji.
Link to comment
Mislim da si promašio topik. Postoji adekvatniji.
Znaci ovo nije laptop ?design_screen_20091020.jpgdobro da si me naucio clap.gifKakve veze ima da li je Mac ili nije ?Cak sto vise Mac bolje radi sa emuliranjem DVD-a,otvaranjem i pravljenjem iso fajlova i ne treba ti nikakav dodatni softver... A za tablet - kao prvo rece covek da ipak odlucuje za manji monitori kao drugo kolko sam procitao koristi neke recnike,a po meni citanje (npr knjiga,word, koristenje recnika itd) na tabletu lepse legne nego na laptopu...takodje postoje oni koji imaju w7 instaliran Edited by Kolja
Link to comment

kolja, thanx za savete.što se tih rečnika tiče- oni su ukombinovani sa softverom za prevođenje, znači ne bih ih koristila samo da tražim nepoznate reči, već uokviru prevođenja, a to je malo nezgodno na tabletu.mek je okej, ali mi je previše skup i previše nabudžen za moje potrebe- ja ću uglavnom koristiti programe za obradu teksta i povremeno odgledati neki video, greota je kupovati mek za to ;)ugl, nađoh neki asus, 13", laganini, baterija traje minimum 10 sati (a i to mi je bitno), preinstaliran w7. samo još da prokljuvim model i probam da nađem jeftiniju ponudu, pošto je u prodavnici nekih 800e.hvala puno još jednom i nemojte se samo zbog mene svađati :P

Link to comment
Kad već pitam:ima li neko od vas iskustva sa MSI laptopovima? nikad pre nisam čula za njih, a nude neke ultra tanke laptopove, npr. 13" od samo 1,4kg za nekih 600 eura.ultra slim12"koliko su uopšte ta ultra slim sokoćala pouzdana? ako može tako en general da se postavi pitanje.
moja keva ima MSI Wind računar, kupljen za nekib 350E.divna stvar za portablisanje, jako je lagan, a opet tastatura je mnogo veća nego što bi čovek očekivao. jedino ima problem sa zvukom, odnosno zvuk je katastrofalan.ako te zanima malo više o modelu mogu da bacim pogled na detalje, ali bih ga ja svakako preporučio.
Link to comment

jel davno kupljen taj komp? nesto mi je cena niska za slim, posebno kad uporedim s ovim mojim od 600 koji nema ni dvd drajv. njen ima?a za zvuk- nemam pojma, ja uglavnom koristim slusalice. da li je zvuk toliko tragican da ni sluske ne pomazu? koliki je monitor? jesam dosadna? a? a? :D btw, hvala za fidbek :)

Link to comment

Taj tvoj ima Core2Solo, pa je (verovatno) zato tako skup... I ne vidim da ga, sa tačno tom oznakom, ima ovde...Evo ti otprilike, to što tražiš, ovde ili ovde cene su ti manje-više, orjentacione, i treba ta zvcneš pa da vidiš da li stvarno imaju i pošto je...I da, DVD-a, nema, naravno...

Link to comment

jeste i onaj mali od 12" sav pitbulast, a ne slim. :lol:budem procunjala po linkovima, radiša, thanx.ovo je gore od kupovine cipela- taman mislim da sam suzila izbor: uleti 10 novih modela.cipele bar nemaju nešto-za-ekspanziju... :Dsutra ću da se promuvam po tržnim centrima da vidim šta još postoji. javljam se kad suzim izbor na 2-3 ovako ću odlepiti načisto.

Edited by Joshua
Link to comment
jel davno kupljen taj komp? nesto mi je cena niska za slim, posebno kad uporedim s ovim mojim od 600 koji nema ni dvd drajv. njen ima?a za zvuk- nemam pojma, ja uglavnom koristim slusalice. da li je zvuk toliko tragican da ni sluske ne pomazu? koliki je monitor? jesam dosadna? a? a? :D btw, hvala za fidbek :)
čestitke meni, setio sam se da odgovorim :Ddakle, ovako redom : komp sigurno nije slim, samo je mali i lagan.kupljen je za prošlu novu godinu, dakle pre 14 meseci.u pitanju je 10'' monitor, i nešto za šta oni tvrde da je "normal size keyboard". kurac je normal size, ali dobro - nije loša tastatura.zvuk nije loš, samo je dosta tih - ja rabim skype svakog dana i tih par meseci kada sam pričao preko tog kompa su umeli da budu mučni.ali da se čuje - čuje se.generalno zgodna stvar, mada mislim da za te pare sada možeš bolje da prodješ. ako ništa, da uzmeš nešto novije, tog tipa, iz MSI-a
Link to comment
  • 2 weeks later...

99,9% sam se odlučila za ASUS EEE PC 1201N . Cena mi se čini okej, izašao pre 2 meseca, već ima W7 i laganini je.baterija traje oko 6 sati, ako je verovati internetskim pričama.Još samo da ga naruče, pošto ga nemaju na lageru.Eto. Hvala svima za savete. :)(ostanite pripravni u slučaju da kasnije moram da kukam :P)

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...